Prenumerata

#STAŁE
12
Wyłączą prąd
  Od wtorku do piątku na terenie Kamiennej Góry nastąpią przerwy w dostawie prądu. Tauron przedstawił harmonogram wyłączania.
0
Promesa dla powiatu
  Starosta Ewa Kocemba oraz etatowy członek zarządu Jarosław Gęborys odebrali w piątek 16 marca promesę w wysokości 5,9 mln zł. Pomoc przeznaczona jest na odbudowę i remonty m.in. dróg, mostów, rowów melioracyjnych i budynków komunalnych zniszczonych przez powódź na Dolnym Śląsku w 2010 roku.
10
Sprawiedliwy remis
  Piłkarze Kwarcu Pisarzowice w meczu sparingowym zaskoczyli piłkarzy Victorii Czadrów i prowadzili po pierwszej połowie 3:1. W drugiej miejscowi zagrali dużo lepiej i mecz zakończył się remisem 4:4.