DO GÓRY

Zwycięstwo Akademii (galeria)


     
    Udostępnij

W niedzielę, 17 grudnia sala sportowa przy Złotniczej w Jeleniej Górze opanowana była została przez żaków oraz ich rodziców. Kamiennogórska Akademia Piłkarska wystawiła dwa zespoły. Pierwszy wygrał cały turniej, a drugi pojechał po naukę.

Do imprezy zgłosiło się 8 zespołów z Dolnego Śląska, które zostały podzielone na dwie formacje. W pierwsze grali – KAP I Kamienna Góra, Karkonosze II Jelenia Góra, Gryf Gryfów oraz Górnik Wałbrzych, natomiast w drugiej znalazły się: UKS Gryf Gryfów, Karkonosze I Jelenia Góra, KAP II Kamienna Góra i Szklarska Poręba.
Pierwszy, starszy zespół KAP w grupie wygrał wszystkie trzy spotkania. Drugi dużo młodszy (roczniki 2010-2012) przegrał wszystkie pojedynki, ale pokazał, że drzemią w chłopcach spore możliwości.
W finałowej rozgrywce KAP I Kamienna Góra pokonał 3:1 Górnika i 1:0 UKS Gryf, natomiast w najważniejszym pojedynku ograł 2:0 KKS.
Trenerami zespołu byli Paweł Szwaja oraz Łukasz Sochacki.
KAP I: Eryk Łojko, Bartek Łojko, Maciej Gucwa, Łukasz Olszak, Franek Niciejewski, Damian Jańczyk, Krystian Krężel, Miłosz Piechota, Michał Dubiel i Grzegorz Baran.


Grzech

Czytaj również

#reklama
Rok pełen inwestycji
Gmina Czarny Bór przeznaczy ponad 20 milionów złotych na rozwój w 2018 roku.
#AKTUALNOŚCI
0
Groził nożem, zabrał kasę
Nawet 12 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który jest podejrzany o rozbój. Zaatakował i okradł 39-latka w jego mieszkaniu.
#AKTUALNOŚCI
0
Potrzebny remont
Mieszkańcy Ciechanowic chcieliby, żeby na wiosnę samorząd postarał się o naprawę drogi we wsi. Chodzi o około 250 metrów trasy wiodącej do stacji kolejowej. – Droga jest bardzo zniszczona. Szczególnie zimą trudno się po niej poruszać – mówi Julian Polański (na zdjęciu), radny z Ciechanowic.
#AKTUALNOŚCI
1
Osiem kobiet
Teatr Norwida w Jeleniej Górze zaprasza na najnowszą inscenizację w repertuarze.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama