Zremisowali, wygrany mecz (galeria)

Dzisiaj piłkarze Olimpii Kamienna Góra rozegrali dobry mecz i prowadzili nawet 3:0 do 82. minuty z dużo wyżej notowaną Spartą Grębocice. Niestety, przyjezdni grający ambitnie do końca meczu, zdołali doprowadzić do remisu.

Pierwsza połowa to lekka przewaga gości, którzy grali z wiatrem. Blisko zmiany wyniku byli – Kaczmar, Smoliński i Bieleń, jednak pewnie w bramce grał Damian Powiertowski. W 39.minuciekamiennogórzaniewyprowadzili filmowy kontratak, który na gola zmienił Przemek Powiertowski. Tuż przed przerwą z rzutu wolnego Szatkowskiego postraszył Bieńkowski.
Kapitalne „wejście smoka” miał Domin, który trafił do siatki rywala tuż po wejściu na boisko. Chwilę później jeszcze ładniejszą bramkę zdobył dla gospodarzy Jakub Zasada. Fatalne w wykonaniu miejscowych były ostatnie minuty. Rezultat na 3:1 zmniejszył Bieleń z 16. metrów. Przyjezdni poszli za ciosem i w 85. i 88. minucie doprowadzili do remisu. Autorami goli byli – Smoliński i Kaczmar.
Olimpia: D. Powiertowski – Kraszewski, J. Zasada, K. Zasada, Łatka – A. Duda, Hadała (73’ Masiel), Bieńkowski, Sochacki – Buda (52’ Buda), P. Powiertowski (84’ Schabiński).
Sparta: Szatkowski – Filbier, Łojewski, Opyłowski, Koryciński (46’ Górski) – Szala, Kaczmar, Kubik (46’ P. Duda), Gniewosz ( 65’ Żmudziński) – Smoliński, Bieleń.

Czy jesteś zadowolony z jakości powietrza w Twojej miejscowości?
#ankieta

Kamiennogórski ślad
W środę 15 listopada obchodzimy 155. lecie urodzin noblisty Gerharta Hauptmanna. Pisarz urodził się w Szczawnie-Zdroju, a dorosłe życie spędził w Jagniątkowie w Jeleniej Górze. Jest w biografii jego rodziny jednak również kamiennogórski akcent.
0
Działkowcy z nagrodami
Dwóch działkowców z Kamiennej Góry może się pochwalić specjalnymi odznaczeniami z okazji 120-lecia ogrodnictwa działkowego w Polsce.
0
Rocznica niepodległości (GALERIA)
W całym kraju odbywały się dzisiaj imprezy z okazji 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Także w Kamiennej Górze mogliśmy sobie przypomnieć o tej ważnej dla Polaków dacie.
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A
Coraz bliżej rozstrzygnięć w rundzie jesiennej jeleniogórskiej klasy A. W 11. kolejce lider tabeli – Piast Bolków zagra Miłkowie z miejscowym Halniakiem i jest papierowym faworytem. Wicelider – Orzeł Mysłakowice podejmie na własnym boisku niżej notowanego rywala z Wlenia.