DO GÓRY
#reklama

Zontek i Charzewski


     
    Udostępnij

Dwunastego stycznia 2019 roku w Lubinie zostanie rozegrana 23. Gala Fight Exclusive Night. Organizatorzy FEN zaprosili na imprezę dwóch zawodników Contendera Kamienna Góra – Marcina Zontka (pierwszy prawej) oraz Łukasza Charzewskiego.

Będzie to czwarta wizyta federacji na Dolnym Śląsku. Organizatorzy przewidują 9 walk. Nie są jeszcze znani zawodnicy walki wieczoru. Pierwszą obronę pasa mistrzowskiego w formule K-1 w kategorii do 77 kg stoczy Pławecki (21-14-1), którego rywalem będzie Zadora. Podczas FEN 23 kibice zobaczą również pojedynek w kategorii ciężkiej do 120 kg - pomiędzy Zontkiem (17-11, 9 KO, 5 SUB) a Marcinem Sianosem (3-3, 3 KO). Pierwszy - pochodzący z Kowar zawodnik to jeden z najbardziej doświadczonych fighterów w Polsce, który stoczył już 7 pojedynków pod szyldem FEN. Zupełnym debiutantem w tej federacji będzie Łukasz Charzewski (wielokrotny medalista MP w zapasach we wszystkich kategoriach wiekowych), który ostatnio wygrał 3 pojedynki pod rząd, ale dla innych federacji. Nie jest jeszcze znany przeciwnik dla popularnego „Harrego”.


Grzech

Czytaj również

#reklama
Lewandowski z kompletem punktów (galeria)
W czwartek, 29 listopada w Gminnym Zespole Szkolno-Przedszkolny w Czarnym Borze rozegrano II Warcabowy Turniej Mikołajkowy. Padł rekord frekwencji, ponieważ wystartowało w nim 86 zawodniczek i zawodników. Komplet „oczek” zdobył w klasach 4-5 - Dawid Lewandowski.
#SPORT
0
Burmistrz bez maksa
Na dzisiejszej (czwartek 6 grudnia) sesji w Kamiennej Górze radni przegłosowali wynagrodzenie burmistrza. Janusz Chodasewicz zarobi najmniej spośród włodarzy w regionie – 8.970 zł brutto plus ewentualna wysługa lat, której na razie nie udało się ustalić.
#AKTUALNOŚCI
10
Napadali po zmroku
Kamiennogórscy kryminalni zatrzymali dwóch 14-latków, podejrzanych o serię rozbojów w mieście. Młodzi ludzie mieli napadać na starszych. Używając przemocy okradali ich z telefonów, dokumentów i pieniędzy. – Sprawa jest rozwojowa – mówi asp. szt. Grzegorz Szewczyk. – O dalszym losie zatrzymanych zdecyduje sąd rodzinny i nieletnich. Za rozbój grozi kara do 12 lat więzienia.
#AKTUALNOŚCI
0
Mikołajowi kibice
Jak co roku wielbiciele Górnika Wałbrzych organizują świąteczną akcję charytatywną „Biało-niebieski Mikołaj”.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama