DO GÓRY
#reklama

Zmiana trenera i pierwszy trening Olimpii (galeria)


     
    Udostępnij

Poza kończeniu sezonu piłkarskiego 2017/2018 z funkcji trenera piłkarzy Olimpii Kamienna Góra zrezygnował dotychczasowy trener Łukasz Kraszewski, który kierował zespołem przez pięć sezonów w klasie okręgowej i 4 lidze.

Nowym został Adam Blicharski, wychowanek klubu, piłkarz, a ostatnio trener juniorów Olimpii. Asystentem szkoleniowca będzie Daniel Wojciechowski (wychowanek klubu i były piłkarz). W poniedziałek 9 lipca na stadionie przy ul. Słowackiego odbył się inauguracyjny trening. Przybyło na niego aż 21 zawodników.
Zawodnicy będą ćwiczyć 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki i czwartki o godzinie 18:00.
Grzech

Czytaj również

#reklama
Nielegalna gorzelnia
Policjanci z Lubawki odkryli miejsce, w którym handlowano alkoholem bez akcyzy. Zatrzymali jedną osobę.
#AKTUALNOŚCI
0
70-lecie Lesku (galeria)
Z okazji jubileuszu tego klubu sportowego na boisku w Sędzisławiu odbył się wczoraj (w sobotę) festyn. Licznie przybyli na niego mieszkańcy wsi i okolic.
#AKTUALNOŚCI
1
Remont na raty
Po ponad roku od wyłonienia pierwszego wykonawcy miasto znów ogłosiło wyniki przetargu na remont Centrum Kultury. Wykona go znana firma Rokom. Co ciekawe, choć wartość robót opiewa na bez mała 13 000 000 zł, wykona zaledwie część planowanych inwestycji!
#AKTUALNOŚCI
5
36. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych
Tegoroczny festiwal – już trzydziesty szósty – to tradycja regionu, przedsięwzięcie wyjątkowe, prekursorskie, które wyznaczyło kierunek rozwoju wielu twórcom. Nie tylko mieszkańcom trudno sobie wyobrazić lipiec bez ulicznych przedstawień. Wiele osób z Polski planuje swoje urlopowe peregrynacje tak, by wiodły przez Jelenią Górę właśnie w czasie festiwalu. Bo też oferta artystyczna będzie bardzo atrakcyjna.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.



#reklama
#reklama
#reklama
#reklama