DO GÓRY
#reklama

Zaproszenie na trening Olimpii


     
    Udostępnij

Trener piłkarzy kamiennogórskiej Olimpii - Łukasz Kraszewski, beniaminka IV ligi, grupy zachodniej zaprasza na treningi zawodników, którzy chcieliby spróbować swoich sił w wyższej lidze rozgrywkowej.

Po krótkiej zimowej przerwie zawodnicy Olimpii (na zdjęciu) powrócą do zajęć we wtorek 16 stycznia. Ćwiczyć będą 3 razy w tygodniu – na Orliku, na stadionie przy ul. Słowackiego oraz w terenie. Początek inauguracyjnego spotkania przewidziany jest na godzinę 17:30 na stadionie przy ul. Słowackiego.
Trener Łukasz Kraszewski uzgodnił już kilka pojedynków sparingowych. Na początku lutego zawodnicy Olimpii pojadą do Świebodzicach na potyczkę z miejscową Victorią (3 luty), a następnie zagrają trzy mecze w Wałbrzychu. Na sztucznej murawie przy Aqua-Zdroju zagrają kolejno z: Górnikiem Wałbrzych (10 luty), Górnikiem Boguszów-Gorce (17) oraz Włókniarzem Chełmsko Śląskie (24 luty). Następnie kamiennogórzanie spotkają się jeszcze w Desnej z Woskarem Szklarska Poręba, a jeśli pogoda pozwoli na zielonej murawie z KS Łomnica (10 marca) i Unią Bogaczowice (17 marca). Możliwy jest również w środku tygodnia mecz z Victorią Świebodzice.
- Naszym celem w 2018 roku jest utrzymanie beniaminka w IV lidze – mówi trener Łukasz Kraszewski.
Grzech

Czytaj również

#reklama
Zimowe Rudawy
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na 45. Rajd Zimowy. To cykl wypraw na 4 trasach. Pierwsza wycieczka odbędzie się w sobotę 20 stycznia.
#RÓŻNE
0
Bez prądu (10 stycznia)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Nasz w „Koronie królów”
Bohaterem 4. odcinka „Korony Królów” był m.in. Bolko II, książę świdnicki pochowany w Mauzoleum Piastów w Krzeszowie.
#AKTUALNOŚCI
0
Kulturalny rozkład jazdy RTI – styczeń 2018 r.
Repertuary jednostek kultury w regionie. Teatry, filharmonie i kina. Jelenia Góra, Wałbrzych, Kowary, Krzeszów, Sokołowsko.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama