DO GÓRY

Zapowiedź jeleniogórskiej klasy O


     
    Udostępnij

Przed kibicami 6. kolejka jeleniogórskiej klasy okręgowej. Lider tabeli Lotnik Jeżów Sudecki podejmie na swoim boisku Wartę Bolesławiecką.

Podopieczni Adama Blicharskiego z Olimpii Kamienna Góra zagrają na stadionie przy ul. Słowackiego z Gryfem Gryfów Śląski. Szkoleniowiec gospodarzy nie będzie mógł skorzystać z usług dwóch kontuzjowanych zawodników: Sochackiego (noga w gipsie) oraz Dudy.
Sobota, 15 września 2018:
Olimpia Kamienna Góra - Gryf Gryfów Śląski, godz. 16:00
Pogoń Świerzawa - Stella Lubomierz, godz. 16:00
Łużyce Lubań - Woskar Szklarska Poręba, godz. 16:00
Chrobry Nowogrodziec - Piast Wykroty, godz. 16:00
Niedziela, 16 września:
Nysa Zgorzelec - Granica Bogatynia, godz. 11:00
Lotnik Jeżów Sudecki - Warta Bolesławiecka, godz. 11:00
Włókniarz Leśna - Piast Bolków, godz. 15:00
Cosmos Radzimów - Hutnik Pieńsk, godz. 16:00
Grzech
Grzech

Czytaj również

#reklama
Klub wandali
Zarośla nad Zadrną przy ul. Księcia Bolka I na miejsce biwaków obrała sobie grupa wandali. Hałasują, zaśmiecają teren oraz... karczują drzewa. I podobno nic sobie nie robią z interwencji policji.
#AKTUALNOŚCI
2
Na tropie witraży
Kamiennogórski ratusz może poszczycić się wyróżnieniem w konkursie „Zabytek zadbany”. W licznych publikacjach o obiekcie autorzy zaznaczają, że w gabinecie burmistrza wciąż można zobaczyć unikatowe, oryginalne umeblowanie sprzed wieku. Zarówno jego wnętrze, jak i bryła budynku wzbudzają zainteresowanie turystów. Jest jednak jeden zgrzyt. Zabytek został w niewyjaśnionych okolicznościach zubożony o cenne pięknie zdobione okna.
#AKTUALNOŚCI
0
Zwycięstwo i porażka
Trampkarze i młodziki kamiennogórskiej Olimpii rozegrali w tygodniu spotkania ligowe z Gryfem Gryfów Śląski. Starsi zawodnicy Olimpii (na zdjęciu) pokonali 4:3 gospodarzy, natomiast młodsi ulegli aż 1:7 liderowi tabeli.
#SPORT
0
Do jednej bramki (galeria)
Juniorzy kamiennogórskiej Olimpii wzięli kolejną przeszkodę w lidze. Ich rywal Chrobry Nowogrodziec może się cieszyć, że nie przegrał nawet wynikiem dwucyfrowym. Gospodarze wygrali w ostatnią środę 6:0.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama