DO GÓRY

Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A


     
    Udostępnij

Przez dwa dni będzie trwała 4. kolejka spotkań jeleniogórskiej klasy A. W sobotę na własnych boiskach podpunkty powalczą m.in. Czarni Przedwojów z Kwarcem Pisarzowice oraz Olimpia Kowary z Czarnymi Strzyżowiec.

W niedzielę o punkty powalczą: Orzeł Mysłakowice z Halniakiem Miłków i KS Łomnica z Włókniarzem Chełmsko Śląskie. Na razie największy zawód swoim kibicom sprawiają zawodnicy z Łomnicy, którzy bez żadnego punktu zamykają ligową tabelę.

Sobota, 15 września:
Orzeł Wojcieszów - Bóbr Marciszów, godz. 16:00
Olimpia Kowary - Czarni Strzyżowiec, godz. 16:00
Pogoń Wleń - Budowlani Wojcieszów, godz. 17:00
Pub-Gol Jelenia Góra - Lechia Piechowice, godz. 17:00 przy Lubańskiej
Czarni Przedwojów - Kwarc Pisarzowice, godz. 17:00
Niedziela, 16 września:
Orzeł Mysłakowice - Halniak Miłków, godz. 11:00
KS Łomnica - Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 15:00

Grzech

Czytaj również

#reklama
Klub wandali
Zarośla nad Zadrną przy ul. Księcia Bolka I na miejsce biwaków obrała sobie grupa wandali. Hałasują, zaśmiecają teren oraz... karczują drzewa. I podobno nic sobie nie robią z interwencji policji.
#AKTUALNOŚCI
2
Na tropie witraży
Kamiennogórski ratusz może poszczycić się wyróżnieniem w konkursie „Zabytek zadbany”. W licznych publikacjach o obiekcie autorzy zaznaczają, że w gabinecie burmistrza wciąż można zobaczyć unikatowe, oryginalne umeblowanie sprzed wieku. Zarówno jego wnętrze, jak i bryła budynku wzbudzają zainteresowanie turystów. Jest jednak jeden zgrzyt. Zabytek został w niewyjaśnionych okolicznościach zubożony o cenne pięknie zdobione okna.
#AKTUALNOŚCI
0
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy O
Przed kibicami 6. kolejka jeleniogórskiej klasy okręgowej. Lider tabeli Lotnik Jeżów Sudecki podejmie na swoim boisku Wartę Bolesławiecką.
#SPORT
0
Zwycięstwo i porażka
Trampkarze i młodziki kamiennogórskiej Olimpii rozegrali w tygodniu spotkania ligowe z Gryfem Gryfów Śląski. Starsi zawodnicy Olimpii (na zdjęciu) pokonali 4:3 gospodarzy, natomiast młodsi ulegli aż 1:7 liderowi tabeli.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama