DO GÓRY
#reklama

Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A


     
    Udostępnij

Już w połowie jesiennej rundy rozgrywek są piłkarze jeleniogórskiej klasy A. Na prowadzeniu z kompletem punktów znajdują się piłkarze KS-u Łomnica, którzy wyprzedzają Piast Bolków (16 „oczek”) i niespodziewanie Orła Mysłakowice (12 pkt).

W sobotę odbędą się 2 pojedynki w Wojcieszowie i Przedwojowie, natomiast w niedzielę 4. Autsajder tabeli - Czarni Przedwojów, którzy na razie mają zerowe konto i zamykają ligową tabelę - podejmą w derbowym meczu beniaminka – Kwarc Pisarzowic. Do Wojcieszowa na mecz z faworyzowanymi Budowlanymi wybierają się zawodnicy Amfibolitu.
W niedzielę po pewne punkty powinni sięgnąć - Orzeł Mysłakowice oraz Piast Bolków. Dużo po pojedynku z Łomnicą obiecują sobie kibice w Chełmsku Śląskiem, gdzie miejscowy Włókniarz postara się urwać punkty liderowi. Pod znakiem zapytania stoją występy Ziembickiego i Aulicha. Natomiast w Czadrowie miejscowa Victoria podejmie Halniaka Miłków. Podopieczni Mirosława Kiełbasy, którzy do tej pory zgromadzili na swoim koncie tylko 3 pkt zagrają z wyżej notowaną ekipą z Miłkowa. Tutaj każdy rezultat jest możliwy.
Niestety w tym tygodniu z rozgrywek wycofały się rezerwy kamiennogórskiej Olimpii, które miały zagrać z Lechią Piechowice.
Sobota, 7 października:
Budowlani Wojcieszów - Amfibolit Leszczyniec, godz. 15:00
Czarni Przedwojów - Kwarc Pisarzowice, godz. 16:00
Niedziela, 8 października:
Orzeł Mysłakowice - Czarni Strzyżowiec, godz. 11:00
Pogoń Wleń - Piast Bolków, godz. 11:00
Victoria Czadrów - Halniak Miłków, godz. 12:00
Włókniarz Chełmsko Śląskie - KS Łomnica, godz. 15:00

Prosimy kierowników drużyn, piłkarzy, trenerów oraz kibiców o wpisywanie wyników spotkań oraz komentarzy.
Dziękujemy?

Grzech

Czytaj również

#reklama
Zarośnięte groby
– Serce się kraje, kiedy się na to patrzy – skarży się nasza Czytelniczka, która odwiedziła w weekend groby bliskich w Kamiennej Górze. – Zarośnięte aleje, wybujały żywopłot, bałagan.
#AKTUALNOŚCI
9
Woda z dodatkami
Od co najmniej trzech miesięcy z kranów w Marciszowie leci brudna woda. Nie dotyczy to całej wsi, ale mieszkańców ulicy Spółdzielczej. – Nie da się tego pić, bo po zagotowaniu wytrąca się rdzawy osad. Białe ubrania po praniu są brudne od żółtych plam – mówią mieszkanki ulicy Spółdzielczej.
#AKTUALNOŚCI
0
Uwaga, zablokowana droga do Kowar!
Na Przełęczy Okraj bliżej Ogorzelca strażacy zabezpieczają miejsce wypadku samochodu, który przewoził blisko 100 butli z gazem. Auto na łuku drogi wypadło z jezdni i uderzyło w rów. Kierowca został zakleszczony we wraku.
#AKTUALNOŚCI
0
Zatrzymali dilera?
Funkcjonariusze z kamiennogórskiego wydziału kryminalnego zatrzymali nastolatka, który miał przy sobie kilkadziesiąt porcji marihuany i haszyszu.
#AKTUALNOŚCI
2

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama