DO GÓRY
#reklama

Zapowiedź dolnośląskiej IV ligi


     
    Udostępnij

Na dwa weekendowe dni została rozłożona 20. kolejka dolnośląskiej IV ligi, grupa zachodnia. Piłkarze kamiennogórskiej Olimpii (autsajder tabeli) pojadą do ligowego średniaka do Mirska. Ich rywalem będzie miejscowy Włókniarz.

Podopieczni Łukasza Kraszewskiego w środę (11 kwietnia) wygrali zaległy mecz z Nysą Zgorzelec i do Mirska wybiorą się w bojowych nastrojach. Niestety kontuzje leczą: Topolski, Domin i Rębacz, natomiast pod znakiem zapytania stoją występy – Cisowskiego, Dudy i Kwaśniewskiego. Karę za czerwoną kartkę odpokutował Buda.
Drużyna Olimpii Kowary zagra w Strzegomiu z mocnym AKS-em, a Górnik z Boguszowa-Gorc pojedzie do Złotoryi na pojedynek z miejscowym Górnikiem,, który jeszcze w rundzie wiosennej nie doznał porażki.

Sobota, 14 marca:
AKS Strzegom - Olimpia Kowary, godz. 15:00
Sparta Grębocice - Chrobry II Głogów
Górnik Złotoryja - Górnik Boguszów-Gorce
Orla Wąsosz - Orkan Szczedrzykowice
Włókniarz Mirsk - Olimpia Kamienna Góra, godz. 16:00
Nysa Zgorzelec - Karkonosze Jelenia Góra
Niedziela, 15 marca:
Apis Jędrzychowice - Sudety Giebułtów, godz. 11:00
Odra Ścinawa - Stal Chocianów, godz. 15:00

Grzech

Czytaj również

#reklama
Ekshumacje w Kamiennej Górze?
W związku z pracami, jakie prowadzi w sprawie obozu zagłady Gross-Rosen Instytut Pamięci Narodowej, pojawiły się głosy, że w Kamiennej Górze mogą się odbyć ekshumacje.
#AKTUALNOŚCI
0
Ścieżka a S3
Wciąż nie wiadomo, kto wybuduje ścieżkę rowerową w Kamiennej Górze. Miasto unieważniło poprzedni przetarg. Nasi Czytelnicy pytają nas jednak o inne ważne ustalenia w tej sprawie.
#AKTUALNOŚCI
4
Powiatowe szachy
Jutro, 14 kwietnia (sobota) i pojutrze (15 kwietnia) Gminne i Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kamiennej Górze organizują mistrzostwa powiatu w szachach od godziny 10:00. Miejscem imprezy jest Centrum Kultury w Kamiennej Górze, ul. Ściegiennego 11 (stary stadion).
#SPORT
0
Zaproponował pomoc a później okradł
Policjanci z Kamiennej Górze 10 kwietnia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży mieszkaniowej. Sprawca przywłaszczył sobie dużą sumę pieniędzy oraz biżuterii na szkodę 85-letniej kobiety.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama