DO GÓRY
#reklama

Zapowiedź dolnośląskiej IV ligi


     
    Udostępnij

Dziewiąta kolejka dolnośląskiej IV ligi, grupy zachodniej została podzielona na dwa dni. W sobotę zostaną rozegrane 4. pojedynki - również w niedzielę pozostałe cztery. Lider Apis zagra w niedzielę. Dzień wcześniej wystąpią zawodnicy obu Olimpii – kowarskiej i kamiennogórskiej.

Piłkarze Olimpii Kowary (13. lokata; 7 „oczek”) podejmą w Kowarach sąsiada z tabeli Nysę Zgorzelec (12. miejsce; „oczek”). Wydaje się, że gospodarze powinni spokojnie dopisać do swojego konta kolejne trzy punkty. Inny wynik będzie zapewne sporą niespodzianką. Dużo trudniejszy sprawdzian czeka w sobotę podopiecznych Łukasza Kraszewskiego z kamiennogórskiej Olimpii (16. pozycja; 4 pkt), która w Legnicy na boisku Konfeksu zagra z czołową ekipą ligi - Orkanem Szczedrzykowice (3. miejsce; 17 „oczek”). W naszym zespole pod znakiem zapytania stoi występ kapitana zespołu Hadały, który ma jeszcze stłuczony mięsień po meczu z Górnikiem Gorce. W spotkaniu powinien wystąpić także Duda, a reszta zawodników powinna być do dyspozycji trenera. Kamiennogórzanie powinni szczególną uwagę zwrócić na wicelidera snajperów rozgrywek IV ligi - Tomasza Kociszewskiego, który do tej pory zdobył aż 8. bramek.
Dopiero w niedzielę na zieloną murawę wybiegnie lider – Apis Jędrzychowice, który zmierzy się na wyjeździe ze Spartą Grębocice.
Sobota, 7 października:
AKS Strzegom - Orla Wąsosz, godz. 15:00
Olimpia Kowary - Nysa Zgorzelec, godz. 15:00
Orkan Szczedrzykowice - Olimpia Kamienna Góra, godz. 16:00
Karkonosze Jelenia Góra - Stal Chocianów, godz. 17:00
Niedziela, 8 października:
Chrobry II Głogów - Górnik Złotoryja, godz. 11:00
Sparta Grębocice - Apis Jędrzychowice, godz. 15:00
Sudety Giebułtów - Odra Ścinawa, godz. 15:00
Górnik Boguszów-Gorce - Włókniarz Mirsk, godz. 15:00Grzech

Czytaj również

#reklama
Na co do kina? (6-12 października)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Krzeszowie, Kowarach i Sokołowsku.
#KULTURA
0
Zabawa i pomoc
Miasto Kamienna Góra, Szkoła Podstawowa nr 2, Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej oraz kamiennogórskie kluby sportowe zapraszają na cykl imprez charytatywnych w nadchodzący weekend.
#RÓŻNE
0
Jak? Gdzie? Kiedy? (6-8 października)
Przed nami weekend pełen atrakcji!
#KULTURA
0
Horror na drogach!
Strażacy w całym regionie walczą ze skutkami orkanu Ksawery. Wiele dróg jest nieprzejezdnych. Drzewa kładą się na jezdnie.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama