Zagrali w Wigilię dla Marka (galeria)

Dzisiaj kilka minut po godzinie 12 w Czadrowie na zielonej murawie spotkali się piłkarze miejscowej Victorii oraz przyjaciele klubu. Tradycja spotkań wigilijnych trwa już 17 lat. „Weterani” wygrali 7:1. Wszystkie bramki zadedykowano tragicznie zmarłemu w tym roku młodemu piłkarzowi Victorii - Markowi Morańskiemu, za którego odbyła się również w kościele msza.

Do Czadrowa zjechało dzisiaj 17 zawodników, którzy zostali podzielenia 2 drużyny – „Weteranów” i „Młodzież”. Grano 2 razy po 30 minut. Pierwszy do siatki rywali trafił Buda i był to jedyny gol w pierwszej połowie.
Po przerwie worek z bramkami się rozwiązał. W 35.minucie trafił Sebastian Sochacki. Ten sam zawodnik chwilę później podniósł rezultat na 3:0. Przeciwnicy po zespołowym kontrataku zmniejszyli rozmiary porażki na 3:1. Do siatki trafił najmłodszy zawodnik - Tomasz Morański.
Potem do siatki „Młodych” trafiali już tylko bracia Łukasz i Sebastian Sochaccy. Ten pierwszy pokonał golkipera trzy razy, natomiast drugi raz – i to równo końcowym gwizdkiem. Z roli sędziego wzorowo wywiązał się Andrzej Noskowicz.
„Weterani”: Buda – Stochmal, Kiełbasa, I. Sochacki, Ł. Sochacki, S. Sochacki, Musik, T. Łatka.
„Młodzież: P. Morański – D. Morański, Krzyżak, Urbanowicz, A. Łatka, Ciesielka, Kulig, Maciuszek, T. Morański.

Rok pełen inwestycji
Gmina Czarny Bór przeznaczy ponad 20 milionów złotych na rozwój w 2018 roku.
0
Groził nożem, zabrał kasę
Nawet 12 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który jest podejrzany o rozbój. Zaatakował i okradł 39-latka w jego mieszkaniu.
0
Potrzebny remont
Mieszkańcy Ciechanowic chcieliby, żeby na wiosnę samorząd postarał się o naprawę drogi we wsi. Chodzi o około 250 metrów trasy wiodącej do stacji kolejowej. – Droga jest bardzo zniszczona. Szczególnie zimą trudno się po niej poruszać – mówi Julian Polański (na zdjęciu), radny z Ciechanowic.