DO GÓRY
#reklama

Zadecydowała jedna bramka


     
    Udostępnij

Rezerwy kamiennogórskiej Olimpii uległy 0:1 (0:1) w niedzielę w spotkaniu wyjazdowym ekipie Pogoni Wleń. Decydującą bramkę na wagę trzech „oczek” dla gospodarzy zdobył Pilny.

Niedzielny mecz poziomem nie rzuciła kolana, ale był wyrównany. Oba zespoły wypracowały mało sytuacji podbramkowych. Dla Olimpii najlepsze zmarnował Wojciechowski (na zdjęciu w niebieskim stroju). Najpierw nasz zawodnik przymierzył tuż obok słupka, a potem przegrał pojedynek z golkiperem miejscowych.
Kamiennogórzanie stracili gola do szatni. Pitry wyszedł sam na sam z Cisowskim i celnie strzelił przy krótkim słupku. Od 52. minuty przyjezdni grali z przewagą jednego zawodnika, ponieważ za drugi faul z boiska został usunięty Wojtas. Kamiennogórzanie tego nie wykorzystali i wrócili do domu bez zdobyczy punktowej.
Pogoń: Kunik – Amarowicz (87’ Marczyszyn),Gajewski, Pilny, Świętochowski – Szyłak, Tomczak, Wełpa (88’T. Zdanowicz), Wojtas – P. Zdanowicz (46’ Gunther), Zwoliński.
Olimpia: Cisowski – P. Kraszewski, Buda, Idek, Młodziński (Bocheński) – Kiełbasa, Kwaśniewski, Wojciechowski, Rosłan – Stefański, Siwak.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Repertuar teatralny - wrzesień 2017 r.
Bieżące repertuary scen w regionie.
#KULTURA
0
Matura poniżej średniej
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu podała 12 września wyniki matury po egzaminach poprawkowych. Choć uczniowie kamiennogórskich szkół poprawili swoje rezultaty pod względem zdawalności i tak ich wynik jest poniżej wojewódzkiej przeciętnej. Jest też gorszy niż ubiegłoroczny dla powiatu kamiennogórskiego. Zwłaszcza w przypadku LO.
#AKTUALNOŚCI
1
Uwaga na silny wiatr!
Obowiązuje ostrzeżenie przed bardzo silnymi podmuchami wichury. Lepiej nie wychodzić z domu ani nie wyjeżdżać. W okolicy wskaźniki już pokazują od 17 do nawet 20 m/s.
#RÓŻNE
0
Święto szkoły
ZSZiO szykuje się do pięknego jubileuszu.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama