DO GÓRY

Zabawy na Orliku (galeria)


     
    Udostępnij

Przedwczoraj na kamiennogórskim Orliku nad Zalewem odbyła się impreza sportowa dla dzieci. Jej organizatorami byli animatorzy orlika.

Sportową rywalizację poprzedziła wspólna rozgrzewka. Następnie dzieci i rodzice wzięli udział w grach i zabawach sportowych. Rywalizowali m.in. w przeciąganiu liny i rugby tag.
Imprezę zakończył mecz piłki nożnej rozgrywany przez dzieci, rodziców i animatorów, który zakończył się wynikiem 5:4 po zaciętej rywalizacji dla dorosłych (wszystkie dzieci kontra 7 dorosłych - Animatorzy z obu orlików, mama, dziadek, tata). Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz słodkie przekąski. Dodatkowo dla wszystkich były kiełbaski z grilla oraz woda do picia - zasponsorowane przez Miasto Kamienna Góra. Chciałoby się więcej takich imprez dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta i powiatu.


Grzech

Czytaj również

#reklama
Kamil Duda robi różnicę (galeria)
Wczoraj drużyna Kwarcu Pisarzowice po szybkim i emocjonującym pojedynku pokonała 3:1 (2:0) ekipę Halniaka Miłków. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Wowk, a trzecią dorzucił Duda. Honorową dla gości zdobył Bukowski.
#SPORT
0
Mini Volley zaprasza
Trwa wrześniowy nabór do Akademii Młodego Sportowca „Mini Volley". Trenerzy akademii zapraszają dzieci ze szkół podstawowych z klas I-VI na zajęcia piłki siatkowej.
#SPORT
0
Trzy dni muzycznej uczty (galeria)
Od piątku do niedzieli odbywał się w Kamiennej Górze festiwal Musique d'elite. Była to dla mieszkańców miasta rzadka okazja posłuchania wykonywanej na żywo muzyki klasycznej. Skorzystało z niej wiele osób.
#KULTURA
0
Za szybki
Policjanci z referatu ruchu drogowego w Kamiennej Górze kontrolowali ruch w gminie Marciszów.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama