DO GÓRY

Za wysoka porażka


     
    Udostępnij

W niedzielne popołudnie w Czadrowie spotkały się w test meczu ekipy miejscowej Victorii 1:4 (0:2) i Pagazu. Do przerwy stuprocentowe okazje mieli gospodarze, ale bramki strzelali goście. Rozmiary porażki zmniejszył Banach, lecz krzeszowianie odpowiedzieli w drugiej części kolejnymi bramkami. 


W pierwszych fragmentach gry z lepszej strony pokazała się Victoria. Podopieczni Mirosław Kiełbasy grali agresywnym pressingiem, czym skutecznie utrudniali życie krzeszowskiej defensywie. Niestety pierwszą bramkę strzelili przyjezdni. Rosłan wykorzystał niezdecydowanie Tomasza Łatki i otworzył rezultat meczu. W kolejnych fragmentach dominowali na boisku miejscowi, ale pod bramką Papierza brakowało im jednak szczęścia, a obramowanie bramki obił Banach. Niewykorzystane okazje szybko się zemściły. Dośrodkowanie Wąchały na gola zamienił Tatarata.
Zaraz po wznowieniu gry miejscowi za sprawą Banacha w 47. minucie zmniejszyli rozmiary porażki.
W 60. minucie dośrodkowanie Tataraty trafiły do nieobstawionego Łukasza Kraszewskiego, a ten mocnym uderzeniem z 11. metrów pokonał Kubielewicza. Niestety, czwarta bramka to kuriozum. Kubielewicz przy wyprowadzeniu piłki trafił w plecy Sowy, piłka poleciała wzdłuż linii bramkowej, a Łukasz Kraszewski nie mógł się pomylić z metra.


Victoria: R. Paździor – Kiełbasa, T. Łatka, Skrzypiec, Kulig – Orszulak, Skierski, Bitniak, Sochacki – Szymaniak, Banach/Kubielewicz, Kuk, Kempkowski, Lewandowski, Fudała.


Pagaz: Papierz – Spejna, Kulpa, A. Łatka, Zasada – M. Stefański, J. Stefański, Wąchała, Rosłan – G. Kraszewski, Tatarata/Ł.Kraszewski, Sowa, Bocheński.


 


Grzech


 


 

Czytaj również

#reklama
Przed komisję, marsz!
  W budynku Powiatowego Urzędu Pracy ruszyła we wtorek 6 marca trzytygodniowa kwalifikacja wojskowa mieszkańców powiatu kamiennogórskiego. Kwalifikacja, która zastąpiła dotychczasowy pobór, polega przede wszystkim na nadaniu kategorii zdolności do czynnej służby wojskowej.  
#AKTUALNOŚCI
10
Zwłoki w lesie
  Około godziny 10 rano w niedzielę 4 marca kamiennogórska policja otrzymała zgłoszenie o ludzkich szczątkach znalezionych na polach w pobliżu Szarocina. Makabrycznego znaleziska dokonała mieszkanka wsi, która spacerowała po pobliskich terenach ze swoimi psami.  
#AKTUALNOŚCI
11
Krzeszów w TV (film)
Sanktuarium Maryjne w Krzeszowie, obok m.in. zamku Książ i Ostrowa Tumskiego we Wrocławiu, znalazło się w spocie promującym największe atrakcje turystyczne Dolnego Śląska.  
#AKTUALNOŚCI
7
Repertuar teatralny (marzec)
  Repertuar na marzec 2012 roku. Teatry dramatyczne, dla dzieci oraz muzyczne. Sprawdź, co możesz zobaczyć na najlepszych scenach w regionie!
#KULTURA
2

Komentarze

xx2
2014-10-13 15:07
Oj jak przychodzą na interwencje to powinno sie nagrywać bo poszkodowany moze być wrobiony i skąd mamy pewnośc co piszą ja to wiem bo mnie wrobili i czytajcie dokładnie protokoły nie potpisujcie nie ufajcie policjant też człowiek
antek
2014-10-11 06:53
Nie nie dość że przekraczają swoje uprawnienia to zamiast na służbie wolą stać i gadać z małolatami... Żenada. Wydzierają ryja na pół i bezczelnie jeszcze powie " zamknij mordę " żal poprostu...
JP
2014-10-10 12:43
W [wyrażenie cenzurowane] WALĄ PAczki JEdza
Piotrek
2014-10-09 18:56
Chwała Wam Dzielni Policjanci
Kibic
2012-03-08 20:26
Będą może jakieś zdjęcia?

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama