Za wysoka porażka

W niedzielne popołudnie w Czadrowie spotkały się w test meczu ekipy miejscowej Victorii 1:4 (0:2) i Pagazu. Do przerwy stuprocentowe okazje mieli gospodarze, ale bramki strzelali goście. Rozmiary porażki zmniejszył Banach, lecz krzeszowianie odpowiedzieli w drugiej części kolejnymi bramkami.

W pierwszych fragmentach gry z lepszej strony pokazała się Victoria. Podopieczni Mirosław Kiełbasy grali agresywnym pressingiem, czym skutecznie utrudniali życie krzeszowskiej defensywie. Niestety pierwszą bramkę strzelili przyjezdni. Rosłan wykorzystał niezdecydowanie Tomasza Łatki i otworzył rezultat meczu. W kolejnych fragmentach dominowali na boisku miejscowi, ale pod bramką Papierza brakowało im jednak szczęścia, a obramowanie bramki obił Banach. Niewykorzystane okazje szybko się zemściły. Dośrodkowanie Wąchały na gola zamienił Tatarata.
Zaraz po wznowieniu gry miejscowi za sprawą Banacha w 47. minucie zmniejszyli rozmiary porażki.
W 60. minucie dośrodkowanie Tataraty trafiły do nieobstawionego Łukasza Kraszewskiego, a ten mocnym uderzeniem z 11. metrów pokonał Kubielewicza. Niestety, czwarta bramka to kuriozum. Kubielewicz przy wyprowadzeniu piłki trafił w plecy Sowy, piłka poleciała wzdłuż linii bramkowej, a Łukasz Kraszewski nie mógł się pomylić z metra.

Victoria: R. Paździor – Kiełbasa, T. Łatka, Skrzypiec, Kulig – Orszulak, Skierski, Bitniak, Sochacki – Szymaniak, Banach/Kubielewicz, Kuk, Kempkowski, Lewandowski, Fudała.

Pagaz: Papierz – Spejna, Kulpa, A. Łatka, Zasada – M. Stefański, J. Stefański, Wąchała, Rosłan – G. Kraszewski, Tatarata/Ł.Kraszewski, Sowa, Bocheński.

Jak oceniasz funkcjonowanie segregacji odpadów w swojej miejscowości?
#ankieta

Przed komisję, marsz!
  W budynku Powiatowego Urzędu Pracy ruszyła we wtorek 6 marca trzytygodniowa kwalifikacja wojskowa mieszkańców powiatu kamiennogórskiego. Kwalifikacja, która zastąpiła dotychczasowy pobór, polega przede wszystkim na nadaniu kategorii zdolności do czynnej służby wojskowej.