DO GÓRY
#reklama

Yonex Bad-Cup Pisarzowice


     
    Udostępnij

Już tylko godziny dzielą zawodników i kibiców do kolejnego turnieju Yonex Bad-Cup Pisarzowice, który odbędzie się, jutro 10 lutego w ramach IV. Otwartego Turnieju Badmintona o Puchar Wójta Gminy Kamienna Góra.

Organizatorzy zaplanowali 4 kategorie wiekowe: wesoły amator, senior + 45, open oraz panie. Początek imprezy przewidziano na godzinę 10:00. Wpisowe wynosi 40 zł.
Oczywiście dla wszystkich zawodników przewidziano posiłek regeneracyjny, pyszne domowe ciasta, kawę i herbatę. Więcej informacji i zapisy można potwierdzić pod numerami telefonów: 605 056 090, 508 383 184.
Organizatorzy zapraszają zawodników i kibiców. Na imprezie wystąpią medaliści MP.




Grzech

Czytaj również

#reklama
Włam na strych
Nawet do 10 lat więzienia może grozić młodemu mężczyźnie podejrzanemu o włamanie do pomieszczeń strychowych w Kamiennej Górze. Policja oskarża zatrzymanego w tej sprawie o kradzież m.in. obuwia, ale i elektronarzędzi.
#AKTUALNOŚCI
0
Bez prądu (13-14 lutego)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Śląscy mistycy w nowej bibliotece ksiąg tajemnych
Właśnie ukazał się nowy ciekawy projekt internetowy. To zbiór niemal 2 tysięcy zeskanowanych ksiąg z zakresu dawnej wiedzy tajemnej, mistycznej czy nawet okultyzmu. Projekt jest współfinansowany przez Dana Browna, autora bestsellerowych powieści z wątkami historycznymi. W zaprezentowanym księgozbiorze natrafiamy na nazwiska twórców związanych z naszym regionem.
#KULTURA
1
Walenty z Krzeszowa
Już 14 lutego kościół wspomina świętego Walentego - biskupa i męczennika. Krzeszowskie opactwo zaprasza do nawiedzenia relikwii św. Walentego, które od 10 do 14 lutego będą wystawione w bazylice krzeszowskiej.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.



#reklama
#reklama
#reklama
#reklama