DO GÓRY
#reklama

Wyrównany derbowy mecz (galeria)


     
    Udostępnij

W Boże Ciało trybuny boiska przy ul. Sportowej w Kamiennej Górze pękały w szwach. Dawno nie było tylu kibiców na pojedynku derbowym. Mecz był pomiędzy rezerwami Olimpii a Czarnymi Przedwojów był wyrównany. Skuteczniejsi w końcówce byli gospodarze, którzy triumfowali 2:1.

Już w pierwszej akcji przyjezdnych Hołda źle obliczył wybieg i powalił w polu karnym zawodnika Czarnych. Arbiter nie miał innego wyjścia jak wskazać na „wapno”. Do wykonania stałego fragmentu gry podszedł Gądek, jednak huknął nad poprzeczką. Potem okazje bramkowe zmarnowali Anterski i Wójtowicz.
Druga połowa również nie zawiodła kibiców. Wyśmienitą okazję dla gości zmarnował Kwaśniewski, który będąc oko w oko z Hołdą trafił tylko w słupek. To się zemściło. Najpierw Wieczorek popisał się kapitalnym strzałem po długim rogu. W 81. minucie w końcu przełamał się Anterski i było 2:0. Już w doliczonym czasie gry jedenastkę po faulu Wąsa na bramkę zamienił Nieradko.
Olimpia II: Hołda- Buda, Idek, Kraszewski, Młodziński – Filip (46’ M. Bijak), Stefański, Wąs, Wójtowicz (79’ Kumorek) – Wieczorek (75’Guzik) , Anterski.
Czarni: M. Stepko (46’ W. Migacz) – Gądek, P. Migacz, Nieradko, S. Stepko (68’ Kawerski) - Sondej, Jaszczur (83’ A. Bijak), Kwaśniewski, Kisiel – Micyk (78’ Gucwa), Doliński.
Foto: Bogdan Adamus
Grzech
#reklama
Jaka jest największa atrakcja turystyczna powiatu kamiennogórskiego?
#ankieta

Czytaj również

#reklama
Zmiany w parafii
Biskup legnicki Zbigniew Kiernikowski zatwierdził tegoroczny dekret o zmianach duchowieństwa w parafiach diecezji.
#RÓŻNE
1
ZUS radzi: potrzebujesz opiekunki do dziecka? zatrudnij nianię
Jeśli masz małe dziecko i potrzebujesz opiekunki, możesz ją zatrudnić bez zakładania własnej firmy. Wystarczy skorzystać z możliwości, jaką daje podpisanie z nianią umowy aktywizacyjnej. W tym przypadku zatrudniającym może być osoba fizyczna, a więc rodzic. Umowy aktywizacyjne znane są na rynku od 2011 roku. Dzięki nim zatrudniający, czyli rodzic nie musi płacić składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne za nianie, gdyż te są finansowane z budżetu państwa. To jest przyczyna popularności tego sposobu zatrudniania niani. Nie zawsze i nie z każdym jednak taką umowę można podpisać.
#RÓŻNE
0
Wójt postawił na swoim
Wszystkie OSP z gminy Czarny Bór podpisały umowy na dotacje.
#AKTUALNOŚCI
0
Muzyka na rynku
Partnerska, polsko-czeska impreza, zawita na kamiennogórskim pl. Wolności.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama