DO GÓRY
#reklama

Wykonały plan minimum (galeria)


     
    Udostępnij

Wczoraj młodziczki Sudetów Kamienna Góra rywalizowały w Lubinie z UKPS II Lubin i Echem Twardogóra. Pierwszy mecz padł łupem kamiennogórzanek, które wygrały 2:0, a w drugim uległy po zaciętej walce 0:2 tej drugiej ekipie.

Pierwszy punkt rywalkom po zepsutym serwisie podarowała Lembowicz. Po chwili nasza atakująca posłała piłkę na 9. metr (1:1). Po skuteczniej kiwce Okrzejskiej nasze zawodniczki wypracowały sobie lekką przewagę (6:4, 11:5). Przy wysokim wyniku 15:7 trener Sudetów Piotr Lema dokonał zmian. Sudety wygrały ostatecznie seta 25:10.
W drugiej partii kamiennogórzanki prowadziły wysoko 21:11 i trener Sudetów wprowadził rezerwowe. Niestety fatalne nasze przyjęcie doprowadziło do stanu 23:23, jednak Burska zakończyła seta (25:23).
Dużo emocji kibicom dostarczył drugi mecz z Echem. Siatkarki z Twardogóry wyszły na prowadzenie 14:7. O przerwę natychmiast poprosił trener Lema, po niej skutecznie zaatakowała po skosie Dominika Lema. Gra Sudetów nabrała jakości i zrobiło się 24:23. Niestety ostatnie „oczko” należało do Echa. Druga odsłona była wyrównana tylko do stanu (13:13, 15:15). Atak wszechstronnej Antos zakończył mecz (25:19).
Trzeci mecz turnieju wygrały 2:0 (25:21, 25:13) zawodniczki Echa Twardogóra z UKPS II Lubin.
Sudety: Auksztulewicz, Druciak, Lema, Karska, Okrzejska, Lembowicz/Murawska, Bieńkowska, Skrzydlewska, Burska.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Z Sejmiku do Sejmu
Iwona Krawczyk będzie nową posłanką. Radna wojewódzka zdecydowała się na ostatni rok kadencji Sejmu objąć mandat poselski.
#AKTUALNOŚCI
4
Odzyskuje dawny blask
Zakurzony obraz odkrywa swoje tajemnice.
#KULTURA
0
Kobiety górą
Radni w gminie Czarny Bór i powiecie wałbrzyskim złożyli ślubowanie.
#AKTUALNOŚCI
1
Bez prądu (28 listopada)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama