DO GÓRY
#reklama

Wygrana dla trenera


     
    Udostępnij

Dużo ostatnio działo się w obozie kowarskiej Olimpii. Nastąpiła zmiana na stanowisku trenera – nieżyjącego Aliksa Karlinsa zastąpił Adrian Szczurek. Wygraną 4:0 (0:0) nad Stalą Chocianów zarówno piłkarze jak i zarząd klubu zadedykowali Łotyszowi.

Piłkarze kowarskiej Olimpii doskonale spisują się w ostatnim miesiącu, wygrywając mecz za meczem. Nie inaczej było w pojedynku z wyżej notowaną Stalą.
Do przerwy spotkanie było wyrównane. Dobre sytuacje bramkowe dla gości zmarnowali Wolan i Podziewski. Pod drugą bramką najwięcej kłopotu obronie Stali groziło ze strony Baszaka.
Nie wiadomo co działo się w szatni Olimpii w przerwie, ale miejscowi pokazali charakter. Inauguracyjną bramkę zdobył dla gospodarzy Zieliński w 49. minucie pojedynku. Tylko 6 kolejnych minut czekali miejscowi kibice na drugiego gola. Jego autorem był ostatnio niezawodny Baszak. Snajper Olimpii po raz drugi znalazł sposób na Rzeszuta w 61. minucie, kiedy podwyższył rezultat na 3:0. Kropkę nad „i” postawił Szujewski w 65. minucie.
Drużyna kowarskiej Olimpii po tej wygranej plasuje się już na wysokim 6. miejscu w tabeli z 22 „oczkami” na koncie. Na prowadzeniu są zawodnicy Apisu Jędrzychowice (30 pkt). Na pudle jest jeszcze AKS Strzegom (28) i Karkonosze Jelenia Góra (27).
Olimpia: Dorosevs - Kuzmins, Gilnics, Gargas (82' Wiśniewski), Lee - Zieliński, Baszak, Kraiński (72'Junki), Zatylny (77' K. Kloczkowski), - Kosmacovs, Marciniak (43' Szujewski).
Stal: Rzeszut - Kondrat (70' Bekieszczuk), Szymik, Sałata, R. Burda - Podziewski, Wolan (80' Czerep), Otocki (65' Rogalski), Bednarz - S. Burda (55' Trojniarz), Wasieńko (71' Kucy).

Grzech

Czytaj również

#reklama
Kamiennogórski ślad
W środę 15 listopada obchodzimy 155. lecie urodzin noblisty Gerharta Hauptmanna. Pisarz urodził się w Szczawnie-Zdroju, a dorosłe życie spędził w Jagniątkowie w Jeleniej Górze. Jest w biografii jego rodziny jednak również kamiennogórski akcent.
#RÓŻNE
0
Klęska Płomyka (galeria)
Piłkarze Skalnika Czarny Bór w ostatnią niedzielę rozbili w pył 7:0 (3:0) znacznie osłabioną ekipę Płomyka Borówno w pojedynku jeleniogórskiej klasy B. Ojcami sukcesu zostali najstarsi w ekipie miejscowych – Poręba (na zdjęciu, przy piłce), Pyrdoł i Duś.
#SPORT
0
Uwaga! Zablokowana droga
Około 30 minut temu (godz. 8.15, wtorek 7 listopada) doszło do wypadku na drodze pomiędzy Krzeszowem a Grzędami. Trasa jest zablokowana.
#AKTUALNOŚCI
0
Rozbój nad ranem
Kryminalni z Kamiennej Góry zatrzymali podejrzanych o rozbój mężczyzn. Obaj są już w areszcie śledczym.
#AKTUALNOŚCI
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama