Wygrali tylko seta

W ostatnią niedzielę młodziki Sudetów Kamienna Góra grali turniej ligowy z Ikarem Legnica i Dwójką Milicz. Podopieczni Tomasza Wyszomirskiego przegrali pierwszy mecz z Ikarem w Legnicy 1:2, a drugi 0:2.

Młodzicy Sudetów wybrali się w niedzielę do Legnicy. W pierwszej potyczce ich rywalem byli gospodarze. Kamiennogórzanie zagrali dobre zawody. Pierwszy set należał do Sudetów, którzy wygrali na przewagi 26:24. Najwięcej punktów dla Sudetów zdobył atakiem Pietrzykowski.
Drugi set należał do miejscowych. Ikar pokonał Sudety - 25:19. Kilka dobrych zagrywek miał Sura (na zdjęciu). W tie-breaku siadł atak w naszej drużynie. Miejscowi byli lepsi o trzy piłki – 15:12.
W drugim meczu ekipa Sudetów grała z Miliczem. Swoje grał Pietrzykowski, a dobrą zmianę na zagrywce dał Kwiatkowski. Lider tabeli popełnił mniej własnych błędów i lepiej spisywał się na przyjęciu (25:19). W kolejnej partii z naszych chłopców zeszło znacznie powietrze (25:11).
W trzecim pojedynku Dwójka rozprawiła się z Ikarem, pokonując gospodarzy 2:0 (25:15, 25:16).
Sudety: Benhalima-Lisowska, Pietrzykowski, Sura, Pakiet, Kiepas, Pałucki, libero M. Czyński, Jankowski/Grzyb, K. Czyński, Kłusek-Makowczyński, Łachunowicz, Kwiatkowski, Wąs.

Parafialna zbiórka
W Kamiennej Górze w marketach odbędzie się zbiórka żywności dla potrzebujących.
0
Weekend na promilach
Dwóch kierowców wpadło podczas weekendowych kontroli policjantów z Kamiennej Góry.
0
Spektakl z Mikołajem
W niedzielę, 2 grudnia o godzinie 12:30, Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza na „Władysława i Annabelle – historię pewnego Misia i Lalki” w reżyserii Zuzanny Mukoid. Popołudnie to będzie wyjątkowe, bowiem po spektaklu Mikołaj wręczy dzieciom prezenty przygotowane i opisane przez opiekunów.