DO GÓRY
#reklama

Wygrali faworyci (galeria)


     
    Udostępnij

W ostatnią sobotę na kortach w Lubawce odbył się kolejny turniej deblowy tenisa ziemnego o puchar im. Stanisława Wałendzisa. Imprezę po raz czwarty wygrali mieszkańcy Lubawki - Rafał i Mateusz Kuniejowie - zawodnicy miejscowego Lubawskiego Towarzystwa Tenisowego.

Kwadrans po godzinie 9:00 odbyło się uroczyste otwarcie turnieju. Najpierw prezes Lubawskiego Towarzystwa Tenisowego – Sławomir Szlanda wręczył okazały puchar na własność duetowi z Lubawki – Rafałowi i Mateuszowi Kuniejom (na zdjęciu). Następnie przystąpiono do gier eliminacyjnych w dwóch grupach. Do imprezy zgłosiło się osiem parz Lubawki, Kamiennej Góry, Wałbrzycha i Czech. Zabrakło niestety duetów z zaprzyjaźnionych Kowar.
W pierwszej grze półfinałowej Rafał i Mateusz Kuniejowie pokonali bez straty gema (6:0) doświadczoną parę z Lubawki – Krzysztofa Sujeckiego i Ryszarda Kunieja. W drugim doszło do małej sensacji, ponieważ zwycięzcy z 2015 roku – Krzysztof Stawarz i Maciej Maksymowicz ulegli 2:6 parze Hubert Sajdak – Daniel Maciaszek. W najważniejszym sobotnim pojedynku o złote medale nie było już niespodzianki. Rafał i Mateusz Kuniejowi ograli w miarę łatwo 6:2, 6:3 Huberta Sajdaka i Daniela Maciaszka. Najlepsi tenisiści zostali wyróżnieni pucharami i dyplomami.
Grzech

Czytaj również

#reklama
Barwy Emocji w Krynicy
Krynica to nie tylko XXVII Forum Ekonomiczne. W uzdrowisku w ubiegłą sobotę 9 września swoje prace zaprezentowała kamiennogórska malarka. W Centrum Kultury - Galeria Siedlisko odbył się wernisaż wystawy Bernadety Nowak.
#KULTURA
0
Medale filatelistów
W Gminnym Ośrodku Kultury w Czeremsze od 6 do 9 września odbywała się Młodzieżowa Wystawa Filatelistyczna „111 lat Wielkiej Magistrali Kolejowej Siedlce – Bołogoje”. Wśród wystawców byli przedstawiciele z Kamiennej Góry.
#AKTUALNOŚCI
0
Esacpe room w pałacu krzeszowskiego opata
Ciekawą atrakcję na Europejskie Dni Dziedzictwa przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy.
#RÓŻNE
0
Święto rolników z gminy Lubawka
Już w najbliższą sobotę 16 września w Lubawce odbędą się dożynki gminne. W tym roku imprezie ma też towarzyszyć piknik mleczny.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama