DO GÓRY
#reklama

Worek kruszcu


     
    Udostępnij

W niedzielę, 2 kwietnia liczna grupa zawodników Contendera Kamienna Góra (na zdjęciu) wzięła udział w 128. AlMMA – Amatorskiej Lidze MMA – Pucharze Dolnego Śląska. Nasi siłacze wywalczyli 9 medali.

Impreza została rozegrana w Hali Widowiskowej w Dzierżoniowie przy ul. Jerzego Klempela. Odbyły się tam m.in.: turnieje juniorów, kobiet, senior MMA, full kontakt czy pierwszy krok. Podopieczni Pawła Oleksego z Contendera wywalczyli 9 medali. Złote zawisły na szyjach – Patryka Kitlińskiego, Darka Frelicha i Michała Koczana, natomiast srebrne zdobyli - Mariusz Gomułka i Michał Sochacki. Na najniższym stopniu podium stanęli: Rafał Pilch, Adrian Szyba, Piotr Dziwak i Krystian Księżopolski. W zawodach udział wzięli jeszcze debiutanci - Piotr Groń i Wojciech Różnicki, ale wrócili do klubu bez medali.
Grzech

Czytaj również

#reklama
O!PLA w Kinie za Rogiem
Krzeszowskie Kino za Rogiem zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na festiwal, który rozpoczyna się już w czwartek 6 kwietnia!
#KULTURA
0
Czas Bohaterów – Rajd Arado 2017
Do Kamiennej Góry i Lubawki zawita po raz kolejny Rajd Arado. Tym razem militarna majówka ma tytuł „Czas Bohaterów”. Impreza swoim zasięgiem obejmie cały region. Atrakcje przewidziane są też w Bolkowie, Karpaczu, Kowarach i Jeleniej Górze.
#AKTUALNOŚCI
4
NASA w Kowarach
Zbigniew Piepiora zaprasza na wystawę „Przemysł kosmiczny na przykładzie NASA”. Można ją oglądać od 3 kwietnia w Gościńcu na Starówce w Kowarach.
#KULTURA
0
Dzień Muzyki Polskiej
Filharmonia Sudecka zaprasza na koncert symfoniczny.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama