Wolny Stefańskiego (galeria)

Piłkarze Kwarcu Pisarzowice grali wczoraj mecz ligowy z Victorią Czadrów. Do przerwy było 1:0 po golu Dudy. Gospodarze powinni prowadzić dużo wyżej, ale dobrze usposobiony był Czepielewicz. W drugiej połowie remis przyjezdnym dał Stefański.

Już od pierwszego gwizdka sędziego miejscowi piłkarze ruszyli śmiało do zdecydowanych ataków. Co rusz w sporych opałach był bramkarz z Czadrowa – Czepielewicz, broniąc uderzenia Łukasz Łukasik, Glinkiewicza czy Wowka.
Przyjezdni pierwszy strzał na bramkę Migacza oddali dopiero w 12. minucie, kiedy Stefański posłał efektownego rogala z rzutu wolnego, lecz futbolówka trafiła w prawy słupek. Poszła szybka kontra – Duda urwał się obrońcom Victorii – strzelił po koźle i piłka ku uciesze miejscowych kibiców zatrzepotała w siatce gości.
W drugiej połowie mecz się wyrównał. Zawodnicy Mirosława Kiełbasy cieszyli się z bramki, którą zdobył Stefański w 55. minucie, wykorzystując rzut wolny.
Kwarc: Migacz – M. Łukasik, Zarzycki, Siwiński (70’ Dudzik), Siejka (70’ Frączkowski) – Olszak (65’ Krzyżak), Hadała (80’ Potoniec), Wowk, Glinkiewicz – Ł. Łukasik (85’ Kwiatkowski), Duda.
Victoria: Czepielewicz – Sochacki, Skrzypiec, Szymaniak, Urbanowicz – Stefański, Bury, Paździor, Stanisławski (65’ Bitniak) – Orszulak, Siwiński (80’Stepko).

Sportowa majówka z gminą
Gmina wiejska Kamienna Góra zaprasza na kolejną edycję Fit Festiwalu. Sportowa majówka będzie obejmowała cykl wydarzeń i atrakcji, które wypełnią pierwszą połowę wiosennego miesiąca. Coś dla siebie znajdą wszyscy – od przedszkolaka po seniora. Będzie zdrowo, aktywnie i wesoło!
0
Zatrzymany z metamfetaminą
Kamiennogórzanin miał przy sobie 17 porcji narkotyku.
1
Kwiaty i sztuka – wiosna w Książu
Już po raz XXX w Zamku Książ odbędzie się wiosenny Festiwal Kwiatów i Sztuki. Impreza potrwa od 30 kwietnia do 3 maja.
0
Sprawiedliwy remis
Zespół Olimpii Kamienna Góra gościł w sobotę w potyczce ligowej ekipę Górnika Boguszów-Gorce. Po 90 minutach był remis 2:2 (1:2). Gole dla przyjezdnych zdobył Ryszard Bejnarowicz. Gospodarze w drugiej połowie odpowiedzieli trafieniami Buda z rzutu karnego i Domina.