DO GÓRY
#reklama

Wójcik piąty w kategorii


     
    Udostępnij

W ostatnią niedzielę, 15 lipca odbyła się w stolicy Dolnego Śląska - Wrocławska Trzydziestka. Miłośnicy biegów poruszali się po trasie biegowej – „Między Mostami”. Najszybszy był wrocławianin Grzegorz Gronostaj. Kamiennogórzanin Daniel Wójcik (na zdjęciu) był 31.

Wszyscy zawodnicy mieli do pokonania dystans 30 km – „Między Mostami Chrobrego i Jagiellońskim” (5 pętli po 6 km). Pierwszych trzech zawodników złamało magiczną granicę 2 godzin. Pierwszy na mecie zameldował się Grzegorz Gronostaj (1:52:45; 1. w M-40) z Opera Software#wrocławskiten. Kamiennogórzanin Daniel Wójcik walcząc bardzo dzielnie uplasował się na 31. pozycji z czasem 2:27:27 (5. w M-20). Nasz zawodnik w każdej kolejnej pętli poprawiał znacznie swoje miejsce. Na pierwszej był 45., na drugiej 41, a na kolejnych – 39.,36. i 31.
Najszybszy w gronie 20-latków okazał się Ukrainiec Andrii Kuzminskyi (2:06:16; 4. w kategorii open).
W gronie kobiet najlepiej poradziła sobie 9. na mecie - Małgorzata Mikołajek (2:10:50;1. w K-30) z Pro-Run Wrocław.

Foto: Paulina Trzepak
Grzech

Czytaj również

#reklama
Bez prohibicji
Co ze sprzedażą alkoholu?
#AKTUALNOŚCI
2
Organowe brzmienia
Kolejna miejscowość w regionie dołącza do letnich prezentacji muzyki organowej. W Jeleniej Górze startują XVI Cieplickie Koncerty Organowe.
#KULTURA
0
Na Borową
Kamiennogórski oddział PTTK zaprasza na kolejną wycieczkę w ramach cyklu rajdów krajoznawczych Poznajemy Góry. Tym razem przewodnicy zabiorą piechurów w Góry Czarne na najmłodszą w regionie wieżę widokową. Chodzi o Borową na granicy Wałbrzycha i Jedliny-Zdroju.
#RÓŻNE
1
Drezyną w góry!
Już za kilka dni w Jugowicach (gmina Walim) Sowiogórskie Bractwo Kolejowe organizuje Mistrzostwa Polski w Drezynowaniu. To 16. edycja wydarzenia rozgrywanego na nieczynnej linii kolejowej nr 285 (Świdnica Kraszowice - Jedlina Zdrój).
#RÓŻNE
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama