DO GÓRY
#reklama

Wójcik MVP meczu


     
    Udostępnij

W ostatni weekend w Radomiu został rozegrany turniej towarzyski kobiet z udziałem 3 drużyn Ligi Siatkówki oraz wicemistrza Francji. Pierwsze miejsce w imprezie zajął ŁKS Commercecon Łódź, w którym pierwsze skrzypce obok Bociek grała kamiennogórzanka Aleksandra Wójcik (na zdjęciu).

W turnieju wystąpiły następujące zespoły - ŁKS Commercecon Łódź, E.Leclerc Radomka Radom, Legionovia Legionowo oraz RC Cannes. Ekipa ŁKS-u w wyjściowym składzie z Olą Wójcik wygrała 3:1 (25:23, 25:17, 20:25, 25:19) pierwsze spotkanie z Racing Club de Cannes. Kamiennogórzanka uznana została MVP spotkania, zdobywając aż 17 „oczek”.
Drugiego dnia łodzianki rozprawiły się z Legionovią, wygrywając ponownie 3:1 (19:25, 25:19, 25:16, 26:24). Najwięcej, bo 13 punktów w ŁKS-ie wywalczyła Algierska.
W niedzielę ekipa wicemistrzyń Polski z Łodzi ograła 3:1 (25:20, 25:13, 23:25, 25:23) zespół E.Leclerc Radomka Radom. Klubowa koleżanka Wójcik – Bociek (reprezentantka kraju zdobyła 20 pkt, natomiast Aleksandra Wójcik14 i był to drugi wynik w zespole.
Imprezę w kompletem zwycięstw wygrał ŁKS, wyprzedzając RC Cannes, Radomkę i Legionovię. Sezon ligowy rozpocznie się w listopadzie.


Grzech

Czytaj również

#reklama
Nadzieja dla zabytkowej infrastruktury
Koleje zainteresowały się losem niszczejącej wiaty dworcowej w Lubawce.
#AKTUALNOŚCI
3
Nowe ławki i kosze
Jak informuje urząd miasta, w Kamiennej Górze w wybranych punktach postawione zostały nowe elementy małej infrastruktury.
#RÓŻNE
1
Weekend dla małych i dużych
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu w najbliższy weekend zagra aż trzy spektakle. Będą propozycje zarówno dla tych najmniejszych, jak i starszych widzów.
#KULTURA
0
Koncertowy weekend
Ciekawie zapowiada się koniec tygodnia w Kamiennej Górze. Aż dwa koncerty przygotowało Centrum Kultury.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama