DO GÓRY
#reklama

Wisła płynie dalej


     
    Udostępnij

Przez ostatni weekend Świdnica była miejscem rozgrywania jednego z kilku turniejów Pucharu Polski w siatkówce kobiet. W gronie czterech zespołów awans uzyskała Wisła Warszawa.

Do Świdnicy przyjechały trzy I-ligowe drużyny – Wisła Warszawa, Enea Energetyka Poznań oraz AWA AZS Warszawa. Stawkę uzupełniły gospodynie z II-ligowego MKS Polonii Świdnica. W ekipie gospodyń można było zobaczyć 2 kamiennogórzanki – Aleksandrę Druciak oraz Annę Maziakowską.
Turniej z kompletem zwycięstw wygrała Wisła, a miejscowe siatkarki zamknęły stawkę, przegrywając wszystkie pojedynki. Świdniczanki wygrały tylko trzy sety – jeden z Wisłą i dwa z AZS Warszawa. W ostatnim spotkaniu gospodynie prowadziły już 2:0, niestety sprawdziło się stare siatkarskie porzekadło, że jak nie wygrywa się 3:0 to przegrywa się 2:3 – i tak też się stało.
Grzech

Czytaj również

#reklama
Na co do kina? (6-12 października)
Zapraszamy do naszego cotygodniowego poradnika kinomana. Kina w: Jeleniej Górze, Wałbrzychu, Krzeszowie, Kowarach i Sokołowsku.
#KULTURA
0
Zabawa i pomoc
Miasto Kamienna Góra, Szkoła Podstawowa nr 2, Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej oraz kamiennogórskie kluby sportowe zapraszają na cykl imprez charytatywnych w nadchodzący weekend.
#RÓŻNE
0
Jak? Gdzie? Kiedy? (6-8 października)
Przed nami weekend pełen atrakcji!
#KULTURA
0
Idą silny wiatr i ulewa!
Meteorolodzy z IMGW ostrzegają o bardzo silnym wietrze i intensywnych opadach deszczu.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama