Wichowski show (galeria)

Dzisiejszy mecz Olimpii Kamienna Góra i Włókniarza Mirsk w ramach dolnośląskiej IV ligi nie rzucił poziomem na kolana. Przyjezdni łatwo wypunktowali gospodarzy 4:0 (2:0). Wszystkie cztery bramki były dziełem grającego trenera gości – Jarosława Wichowskiego.

Przyjezdni już w 5. minucie za sprawą Wichowskiego uciszyli kamiennogórską publiczność - grający trener gości huknął celnie po długim rogu. W 22. minucie obrońcy Olimpii nie upilnowali Wichowskiego, a ten pokazał, że jest królem pola karnego. Po tym golu na krótko przebudzili się gospodarze. Najpierw strzał Sochackiego wybił jeden z obrońców, a chwilę później Masiel uderzył zbyt anemicznie. Na 10 minut przed zakończeniem pierwszej połowy Żukowski obił obramowanie bramki.
W 57. minucie padła trzecia bramka dla gości. Prawą flanką przedarł się Górgul i wyłożył piłkę jak na tacy Wichowskiemu. Zawodnik grający z numerem 10 dołożył tylko nogę. Osiem minut później Wichowski skorzystał z podania Kwaśniewskiego i ustalił ostateczny wynik na 0:4. Miejscowi piłkarze starali się grać ambitnie do końcowego gwizdka. Z dziennikarskiego obowiązku należy jeszcze odnotować dwa strzały – Masiela i Sochackiego.
Olimpia: D. Powiertowski – Kraszewski, Łatka (46’ Młodziński), K. Zasada, Masiel – J. Zasada, Hadała (63’ Kwaśniewski), Filip, Rosłan (46’ Buda) – Wieczorek, Sochacki.
Włókniarz: Swarzyński (84’ Jaworski) – Ł. Niemienionek, Zyner, Jabłonowski, Krawiec ( 70’ Kik) – Górgul, Wichowski, Juźwik, P. Niemienionek – Jędrzejczak (60’ Badura), Żukowski.

Czy jesteś zadowolony z jakości powietrza w Twojej miejscowości?
#ankieta

Symboliczne mandaty
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska zdecydował, że Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Rolnemu Sady Dolne, które uprawia pola w Czadrowie, należą się mandaty. To pokłosie głośnej w całej Polsce sprawy smrodu i plagi much, która wybuchła po tym, jak rolny gigant zwiózł hałdy obornika w pobliżu wsi.
0
Przyjadą medaliści MP
Otwarte zawody feederowe i Mistrzostwa Koła PZW Kamienna Góra „Miasto" w dyscyplinie gruntowej odbędą się 17 września na Zbiorniku zaporowym w Bukówce.