DO GÓRY
#reklama

Wichowski show (galeria)


     
    Udostępnij

Dzisiejszy mecz Olimpii Kamienna Góra i Włókniarza Mirsk w ramach dolnośląskiej IV ligi nie rzucił poziomem na kolana. Przyjezdni łatwo wypunktowali gospodarzy 4:0 (2:0). Wszystkie cztery bramki były dziełem grającego trenera gości – Jarosława Wichowskiego.

Przyjezdni już w 5. minucie za sprawą Wichowskiego uciszyli kamiennogórską publiczność - grający trener gości huknął celnie po długim rogu. W 22. minucie obrońcy Olimpii nie upilnowali Wichowskiego, a ten pokazał, że jest królem pola karnego. Po tym golu na krótko przebudzili się gospodarze. Najpierw strzał Sochackiego wybił jeden z obrońców, a chwilę później Masiel uderzył zbyt anemicznie. Na 10 minut przed zakończeniem pierwszej połowy Żukowski obił obramowanie bramki.
W 57. minucie padła trzecia bramka dla gości. Prawą flanką przedarł się Górgul i wyłożył piłkę jak na tacy Wichowskiemu. Zawodnik grający z numerem 10 dołożył tylko nogę. Osiem minut później Wichowski skorzystał z podania Kwaśniewskiego i ustalił ostateczny wynik na 0:4. Miejscowi piłkarze starali się grać ambitnie do końcowego gwizdka. Z dziennikarskiego obowiązku należy jeszcze odnotować dwa strzały – Masiela i Sochackiego.
Olimpia: D. Powiertowski – Kraszewski, Łatka (46’ Młodziński), K. Zasada, Masiel – J. Zasada, Hadała (63’ Kwaśniewski), Filip, Rosłan (46’ Buda) – Wieczorek, Sochacki.
Włókniarz: Swarzyński (84’ Jaworski) – Ł. Niemienionek, Zyner, Jabłonowski, Krawiec ( 70’ Kik) – Górgul, Wichowski, Juźwik, P. Niemienionek – Jędrzejczak (60’ Badura), Żukowski.Grzech

Czytaj również

#reklama
Symboliczne mandaty
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska zdecydował, że Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Rolnemu Sady Dolne, które uprawia pola w Czadrowie, należą się mandaty. To pokłosie głośnej w całej Polsce sprawy smrodu i plagi much, która wybuchła po tym, jak rolny gigant zwiózł hałdy obornika w pobliżu wsi.
#AKTUALNOŚCI
0
Przyjadą medaliści MP
Otwarte zawody feederowe i Mistrzostwa Koła PZW Kamienna Góra „Miasto" w dyscyplinie gruntowej odbędą się 17 września na Zbiorniku zaporowym w Bukówce.
#SPORT
0
Bez prądu (11 września)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Nocne hałasy
Stanisław Mazurkiewicz (na zdjęciu) mieszka na ulicy Kościuszki. Mówi, że w czasie letnich imprez organizowanych nad zalewem nie może zmrużyć oka. – Szyby drżą od maksymalnego nagłośnienia podczas dyskotek – mówi nasz Czytelnik. – Spać w takim hałasie się nie da!
#AKTUALNOŚCI
5

Komentarze

kibic
2017-09-11 09:22
jak sie nie podoba to nie przychodzić! a mama to Nowak:P wszechwiedząca hahahahaha
Recenzent
2017-09-10 21:05
Na trybunach siedziały dwie mamy młodych piłkarzy ( znały się na piłce ) i tu cyt. : "Dlaczego nie są wpuszczani do gry młodzi piłkarze, a graja panowie w okolicach 30 - tki i lepiej ? " Kiedy młodzież ma się oswoić z poważniejszą piłką ? Olimpia grała bardzo słabo - na treningu pustki...(też wiedziały).Była też taka sytuacja : przyszedł młodzieniec, który głośno narzekał na większość słabszych zagrań zawodników Olimpii. Niedaleko od niego inny kibic nie wytrzymał :"Jak ci się nie podoba, jak grają, to po co przychodzisz i wk...innych ?" "Ale o co ci chodzi - po prostu inaczej to widzę..." "A chcesz w ryj ?!"...Dużo nie brakowało. Piłkarze - Kibice są z Wami, ale musicie dać z siebie więcej. Tyle.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama