Wawrzyniak i Błaszczyk (galeria)

Zespół Kwarcu Pisarzowice wystąpił bez odsuniętego na dwa spotkania napastnika Kamila Dudy i to było widać w grze miejscowych. Goście z Mysłakowic w drugiej odsłonie wypunktowali miejscowych niczym rasowy bokser, zdobywając trzy gole. Ich autorami byli Błaszczyk i 2-krotnie Wawrzyniak.

Do przerwy kibice oglądali słabe widowisko. Najczęściej gra toczyła się od szesnastki do szesnastki. Sytuacje bramkowe można było policzyć na palcach jednej ręki. Najlepsze zmarnowali Łepski oraz Błaszczyk i Ociepa.
Druga część gry zaczęła się od podyktowania przez arbitra rzutu karnego za rzekomy faul bramkarza Migacza. Stały fragment gry na gola zamienił Wawrzyniak. W 60. minucie stuprocentową sytuację zmarnował Amborski, którzy strzelił zbyt anemicznie z 16 metrów. Kwadrans później Błaszczyk zmarnował dogodną okazję. W 80. minucie ponownie Wawrzyniak ośmieszył blok defensywny Kwarcu i było 2:0. Kropkę nad „i” postawił Błaszczyk pod koniec meczu, trafiając pod poprzeczkę.
Kwarc: Migacz – Frączkowski (65’ Plebanek), Zbożeń, Zarzycki, M. Łukasik – Łepski, Dudzik, Glinkiewicz, Potoniec (54’ Sobieski) – Ł. Łukasik, Olszak (82’ Kwiatkowski).
Orzeł: Szymański – Zieliński, Szpak, Szkudlarek, Amborski – Ociepa (53’ Radzik), Kafel, Janik (58’ Dawidczak), Konieczny – Błaszczyk, Wawrzyniak.

Jak oceniasz działanie strefy ekonomicznej w Kamiennej Górze?
#ankieta

Trzy „oczka” dla Lesku (galeria)
W niedzielę garstka kibiców oglądała w Czarnym Borze aż siedem bramek. Miejscowy Skalnik uległ 3:4 (1:1) ekipie Lesk Sędzisław w pojedynku jeleniogórskiej klasy B.
1
Woda już bezpieczna!
Udało się usunąć niebezpieczną bakterię z rurociągu w Raszowie. Od poniedziałku woda znów jest pitna.
0
Ścieżka coraz bliżej
Wójt Patryk Straus o wspólnie ze skarbnikiem gminy Reginą Kachniarz podpisali umowę na finansowanie ścieżki rowerowej do Krzeszowa. Fakt budowy pierwszej prawdziwej trasy tego typu w powiecie, a zarazem likwidacja historycznej linii kolejowej, jest już przesądzony.
0
Dobre wyniki
Publikujemy wyniki egzaminu zawodowego techników z Kamiennej Góry. – Mamy się czym pochwalić – mówi Mariola Jaciuk, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.