DO GÓRY
#reklama

Wawrzyniak i Błaszczyk (galeria)


     
    Udostępnij

Zespół Kwarcu Pisarzowice wystąpił bez odsuniętego na dwa spotkania napastnika Kamila Dudy i to było widać w grze miejscowych. Goście z Mysłakowic w drugiej odsłonie wypunktowali miejscowych niczym rasowy bokser, zdobywając trzy gole. Ich autorami byli Błaszczyk i 2-krotnie Wawrzyniak.

Do przerwy kibice oglądali słabe widowisko. Najczęściej gra toczyła się od szesnastki do szesnastki. Sytuacje bramkowe można było policzyć na palcach jednej ręki. Najlepsze zmarnowali Łepski oraz Błaszczyk i Ociepa.
Druga część gry zaczęła się od podyktowania przez arbitra rzutu karnego za rzekomy faul bramkarza Migacza. Stały fragment gry na gola zamienił Wawrzyniak. W 60. minucie stuprocentową sytuację zmarnował Amborski, którzy strzelił zbyt anemicznie z 16 metrów. Kwadrans później Błaszczyk zmarnował dogodną okazję. W 80. minucie ponownie Wawrzyniak ośmieszył blok defensywny Kwarcu i było 2:0. Kropkę nad „i” postawił Błaszczyk pod koniec meczu, trafiając pod poprzeczkę.
Kwarc: Migacz – Frączkowski (65’ Plebanek), Zbożeń, Zarzycki, M. Łukasik – Łepski, Dudzik, Glinkiewicz, Potoniec (54’ Sobieski) – Ł. Łukasik, Olszak (82’ Kwiatkowski).
Orzeł: Szymański – Zieliński, Szpak, Szkudlarek, Amborski – Ociepa (53’ Radzik), Kafel, Janik (58’ Dawidczak), Konieczny – Błaszczyk, Wawrzyniak.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Trzy „oczka” dla Lesku (galeria)
W niedzielę garstka kibiców oglądała w Czarnym Borze aż siedem bramek. Miejscowy Skalnik uległ 3:4 (1:1) ekipie Lesk Sędzisław w pojedynku jeleniogórskiej klasy B.
#SPORT
1
Woda już bezpieczna!
Udało się usunąć niebezpieczną bakterię z rurociągu w Raszowie. Od poniedziałku woda znów jest pitna.
#AKTUALNOŚCI
0
Ścieżka coraz bliżej
Wójt Patryk Straus o wspólnie ze skarbnikiem gminy Reginą Kachniarz podpisali umowę na finansowanie ścieżki rowerowej do Krzeszowa. Fakt budowy pierwszej prawdziwej trasy tego typu w powiecie, a zarazem likwidacja historycznej linii kolejowej, jest już przesądzony.
#AKTUALNOŚCI
0
Dobre wyniki
Publikujemy wyniki egzaminu zawodowego techników z Kamiennej Góry. – Mamy się czym pochwalić – mówi Mariola Jaciuk, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Kibic2
2017-10-05 09:03
Sędziowanie na tym poziomie rozgrywek to jest jeden wielki dramat.W każdym meczu sędzia ma dość znaczny wpływ na wyniki drużyny.Karny z kapelusza ustawił mecz, lecz mecz stał na dobrym poziomie .
kibic
2017-10-03 17:28
Co ty Grześ za glupoty piszesz, kwarc to nie tylko kamil, tylko caly zespół, nie bylo kilku innych zawodników, co też nie powinno zrobbic roznicy bo na boisku gra 11 zawodnikow, plus rezerwa! A jak sam napisałeś, mecz ustawil karny z kapelusza, pozdrawiam kibic

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama