DO GÓRY
#reklama

Walec przejechał po kowarzanach


     
    Udostępnij

Marnie pod koniec sezonu spisują się piłkarze kowarskiej Olimpii. Zdecydowany autsajder ligi w sobotę wyłapał bagaż ośmiu trafień od Skrą Częstochowa i to w dodatku na własnym boisku.

Dużo wyżej notowany rywal z Częstochowy nie pozostawił złudzeń, która drużyna jest lepsza. Już do przerwy było po meczu, ponieważ zawodnicy Skry zdobyli 4 bramki. Festiwal rozpoczął już w 6. minucie Olejnik. Następne gole padły między 34 a 42 minutą. Na listę strzelców wpisali się 2-krotnie Mularczyk oraz Nowak.
Po przerwie trener gości mając pewny wynik wpuścił w bój rezerwy, które odpłaciły się kolejnymi bramkami. Najpierw kredyt zaufania spłacił Rumin w 62. i 78. minucie, a potem Kowalczyk w 81. Kowarzan dobił ostatecznie Mularczyk w 88. minucie pojedynku. Miejscowi w całym meczu oddali tylko jeden groźny strzał.
Olimpia: Biernacki - Krupa, Wawrzyniak, Kosmacovs, Bębenek - Jaros, Kraiński, J. Kloczkowski (46' Turski), K. Kloczkowski - Baszak, Gałach.
Skra: Kosut – Gerega (65’ Mastalerz), Błaszkiewicz, Woldan, Obuchowski – Ogłaza, Musiał (65’ Kowalczyk) – Mularczyk, Niedbała, Olejnik (54’ Marek) – Nowak (54’ Rumin).


Grzech

Czytaj również

#reklama
Lesk zaskoczył Victorię (galeria)
W niedzielę w Sędzisławiu rozegrano spotkanie derbowe pomiędzy miejscowym Leskiem a Victorią Czadrów w pojedynku jeleniogórskiej klasy A. Autsajder tabeli wypunktował przyjezdnych 4:2 (1:0).
#SPORT
0
Dyrektor z dyscyplinarką
– 12 czerwca dyrektor MGOK w Lubawce Łukasz Prochacki (na zdjęciu) został zwolniony w trybie dyscyplinarnym – poinformowała nas burmistrz Ewa Kocemba.
#AKTUALNOŚCI
3
Na pamiątkę skrzypka
W Szczawnie-Zdroju odbędą się koncerty upamiętniające pobyt słynnego polskiego skrzypka w tym kurorcie.
#KULTURA
0
Nocny Skalnik
PTTK Ziemi Kamiennogórskiej zaprasza na kolejny rajd pieszy. Wyprawa z cyklu „Poznajemy Góry” tym razem wyjątkowo odbędzie się po zmierzchu.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama