DO GÓRY
#reklama

W połowie stawki (galeria)


     
    Udostępnij

Wczoraj (8 kwietnia) cztery uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze (na zdjęciu) wzięły udział w II turnieju eliminacyjnym Kinder Plus Sport trójek w Miliczu. Podopieczne Piotra Lembowicza ostatecznie walczyły o miejsca 13-18 w stawce 29 ekip.

Do Milicza przyjechało 29 zespołów z: Nowej Rudy, Lubina, Radkowa, Świdnicy, Brzegu Dolnego, Jawora, Wrocławia, Wałbrzycha, Milicza i Kamiennej Góry.
Zespół Lembin-Jedyneczka w grupie eliminacyjnej wygrał 2 pojedynki (Echo Twardogóra, Wodociągi Chełmiec II Wałbrzych) i 2 przegrał (Polonia I Świdnica i Lubinem I). Te wyniki pozwoliły tylko o grę o miejsca 13-18. Tutaj kamiennogórzanki wygrały 4 pojedynki( Lubin II, Salos Nowa Ruda II, AZS II Wrocław i Dwójka II Milicz) oraz jeden przegrał (Salos Nowa Ruda I). Siatkarki Lembina łącznie wygrały w debiucie 6 pojedynków, a trzy przegrały i sklasyfikowane zostały na 14. pozycji. Turniej po raz drugi wygrał zespół Wieży Radków przed Świdnicą.
Lembin-Jedyneczka: Antoszczak, Lembowicz, Tomaszewska, Bieńkowska.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Derby na remis (galeria)
Dzisiaj na boisku przy ul. Sportowej w Kamiennej Górze został rozegrany mecz jeleniogórskiej klasy A – pomiędzy rezerwami miejscowej Olimpii i Victorią Czadrów. Spotkanie poziomem gry nie rzuciło na kolana, a oba zespoły podzieliły się punktami po bezbramkowym remisie.
#SPORT
1
Zgoda od lasów
Jest szansa na zakończenie sprawy ciągnącej się dwie dekady.
#AKTUALNOŚCI
0
Dyżury aptek (9-16 kwietnia)
Jaka apteka będzie dyżurować w nadchodzących dniach?
#RÓŻNE
0
Festiwal w pałacach
Concerti Pasquali to coroczny cykl kameralnych koncertów w zabytkach Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej. Festiwal promuje muzykę, młodych twórców i zabytkowe, odrestaurowane budynki Doliny.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama