Victoria poległa

W ostatnią niedzielę w Strzyżowcu rozegrano zaległy pojedynek z 6.kolejki spotkań pomiędzy czarnymi a Victorią. Podopieczni Mirosława Kiełbasy mieli swoje okazje bramkowe, jednak na przeszkodzie stał dobrze spisujący się w bramce T. Góral. Wszystkie bramki padły po rażących błędach obrony.

Pierwszy raz blok defensywny z Czadrowa dał się zaskoczyć rywalom 13. minucie, kiedy Czepielewicza (na zdjęciu) pokonał Rubin. W rewanżu umiejętności młodego golkipera Czarnych sprawdził Stanisławski. Niestety w 26. minucie ponownie Rubin zagrał na nosie piłkarzy Victorii i zrobiło się 2:0. Miejscowi poszli za ciosem i uzyskali trzecią bramkę – autorstwa Marcina Romaniaka.
W drugiej połowie oba zespoły grały zazwyczaj od szesnastki do szesnastki. Strzałów dla przyjezdnych próbowali Stanisławski (nożycami minimalnie nad poprzeczką) oraz dwa razy Babik głową. Niewykorzystane okazje się zemściły. W ostatnich minutach wynik na 4:0 ustalił Kisiel.
Czarni: T. Góral – W. Łukasik (60’ K. Łukasik), P. Góral, Suchecki (75’ Sokołowski), D. Romaniak – M. Romaniak, Nowakowski, Mazurkiewicz, Rubin – Litke, Kisiel.
Victoria: Czepielewicz – Idek, Skrzypiec, Sochacki, Szymaniak (75’ Stochmal) – Urbanowicz, Orszulak, Bitniak, Stanisławski – Siwiński, Stepko (61’ Babik).

Adam Blicharski odrodził drużynę
W ubiegłym sezonie juniorzy kamiennogórskiej Olimpii grali dolnośląskiej lidze juniorów. Starcia z takimi tuzami jak: Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław, Miedź Legnica czy Górnik Wałbrzych wiele nauczyły nasz młody zespół. Po roku gry nasza Olimpia powróciła z przytupem do klasy okręgowej. Po perypetiach ze składem zawodnicy Adama Blicharskiego przewodzą w lidze (na zdjęciu). Dopiero na 8. pozycji sklasyfikowani są zawodnicy Olimpii Kowary.
3
Seria wypadków!
Uwaga kierowcy, bardzo niebezpieczna sytuacja na drogach w powiecie kamiennogórskim. Po opadach śniegu na wielu trasach dochodzi do wypadków i paraliżu. Trudna sytuacja jest na drodze wojewódzkiej do Jeleniej Góry.
1
XV Festiwal i 10-lecie zespołu
W Lubawce odbędzie się Festiwal Piosenki Harcerskiej i Turystycznej Kamgór. Impreza startuje 1 grudnia. Będzie połączona z jubileuszem zespołu Liminis.