DO GÓRY
#reklama

Ulatowski najszybciej ułożył (galeria)


     
    Udostępnij

Dzisiaj w SP nr 1 w Kamiennej Górze odbyły się I mistrzostwa szkoły w układaniu kostki Rubika. Mistrzem w czasie 23 sekund został uczeń klasy VI a – Mieszko Ulatowski (na zdjęciu – drugi z lewej).

W finale imprezy swoje umiejętności zaprezentowało 7 finalistów z klas VI. Najszybciej ułożył ją Mieszko Ulatowski, który wyprzedził o kilka sekund Czarka Pileckiego i Piotra Czubaja.
Wszyscy dostali nagrody rzeczowe.

Red

Czytaj również

#reklama
Gracjan Białas z kompletem wygranych (galeria)
Dzisiaj wychowawcy świetlicy szkolnej działającej przy SP nr 1 w Kamiennej Górze zorganizowali po raz 4. Mikołajkowy Turniej w warcabach 100-polowych. W gronie 39 zawodników i zawodniczek z klas I-VI (na zdjęciu) w kategorii open triumfował Gracjan Białas, uczeń klasy II (zwycięzca w klasach I-III chłopców).
#SPORT
1
Śnieg i zamiecie
Uwaga, meteorolodzy ostrzegają! W nocy i jutro rano ma mocno sypać.
#RÓŻNE
1
Wielu chętnych do wymiany pieców
W sumie w Kamiennej Górze wpłynęło 156 wniosków na kwotę ponad miliona złotych.
#AKTUALNOŚCI
0
Zmiana patronów
Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak do 13 grudnia wydał 19 zarządzeń zastępczych, na mocy których dokonane zostaną zmiany nazw ulic na Dolnym Śląsku. Kilka z nich dotyczy naszej okolicy, m.in. Boguszowa-Gorc czy Kowar. Co ciekawe aż 8 z 19 zarządzeń to usunięcie popularnego pisarza Leona Kruczkowskiego, autora dramatu „Niemcy”, znanego jako lektura szkolna.
#RÓŻNE
0

Komentarze

ja
2017-12-14 08:52
Fntastic !

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama