DO GÓRY
#reklama

Udany turniej (galeria)


     
    Udostępnij

Wczoraj przez cały dzień w sali gimnastycznej ZSZiO w Kamiennej Górze odbyła się Dolnośląska Liga Karate Shinkyokushin. W imprezie udział wzięło prawie 240 zawodników od lat 6 do 18 z 14 klubów z Polski i Czech.

Dolnośląska Liga Karate Shinkyokushin organizowana jest po raz czwarty, ale po raz pierwszy w Kamiennej Górze. Młodzi zawodnicy rywalizowali w kata i kumie. Widocznie na dwóch matach byli zawodnicy z Kamiennej Góry, Lubawki i Czarnego Boru, którzy zdobyli kilka medali. Wywalczyli je m.in.: Aleksandra Bodziony z Czarnego Boru, Patryk Synówka z Lubawki czy Kajetan Urbaniak z Czarnego Boru.

Więcej info w czwartkowym wydaniu RTI
Grzech

Czytaj również

#reklama
Nagrywają płytę
Zespół Liminis, czyli harcerki z Hufca ZHP Kamienna Góra, podjął kolejny ambitny projekt. Rozmiłowane w piosence turystycznej i poezji śpiewanej instruktorki postanowiły nagrać krążek ze swoimi piosenkami. Wsparcia szukają za pośrednictwem platformy crowdfundingowej. Jeszcze przez dwa miesiące można zasilić ich konto przelewem.
#AKTUALNOŚCI
0
Nocne Arado
Podziemna trasa turystyczna w Kamiennej Górze zaprasza na niezwykłą przygodę z historią. W Arado odbędzie się nocny spektakl „Faszystowska mać!”
#KULTURA
0
Brązowy medal Akademii (galeria)
Dzisiaj (22 kwietnia) w Obornikach Śląskich został rozegrany kolejny turniej mini piłki siatkowej dziewcząt – dwójek, trójek i czwórek. Po raz pierwszy wśród piątoklasistek wystąpił zespół Akademii Młodego Sportowca Volley Kamienna Góra (na zdjęciu z lewej), który wywalczył wysokie 3. miejsce.
#SPORT
0
Bez prądu (24-26 kwietnia)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama