DO GÓRY
#reklama

Udana międzynarodowa impreza (galeria)


     
    Udostępnij

Trzy dni w Czarnym Borze odbywały się zmagania zapaśniczek, które wystartowały w Czarny Bór Open. W imprezie swoje umiejętności zaprezentowały sportsmenki z aż 14 krajów – m.in.: Polski, Austrii, Białorusi, Chorwacji, Estonii, Niemiec, Szwecji, Ukrainy, Węgier i Włoch. Brązowy medal dla gospodarzy w grupie wiekowej młodziczek zdobyła Aleksandra Lewczyńska. Druga zawodniczka Herosa - Julia Molińska w kadetkach zajęła 8. miejsce.

W Pucharze Polski seniorek udział wzięło 89 zawodniczek – bardzo słabo zaprezentowały się biało-czerwone, które wywalczyły tylko 5 medali na 32 możliwych. W Pucharze Polski kadetek i w grupie młodziczek było aż 215 zapaśniczek.
W kategorii 55 kg złoty medal wywalczyła Kasia Krawczyk z MKS Cement-Gryf Chełm, która w pokonała 5:0 Niemkę Elenę Brugger. Brązowy krążek wywalczyła też Patrycja Gil z Suplesa Kraśnik. W wadze 60 kg - zwyciężyła Jowita Wrzesień z Dąbrowy Górniczej, która w finale rozprawiła się 11:0 z Białorusinką Valeryią Chuyashkovą. Finał w najcięższej kategorii wagowej 75 kg - należał klubowych koleżanek z klubu Cementu-Gryf Chełm - Anny Wawrzyckiej i Anny Urbanowicz. Zwyciężyła ta pierwsza. W kadetkach żadna z Polek nie sięgnęła po złoty medal.
W zawodach udział wzięły tylko dwie podopieczne Dariusza Piaskowskiego z Herosa Czarny Bór. Na najniższym stopniu podium stanęła w grupie wiekowej młodziczek Aleksandra Lewczyńska (42 kg), natomiast Julia Molińska w kadetkach (60 kg) wygrała dwie walki i dwie przegrała. Ten wynik dał jej 8. lokatę w imprezie.
Wszyscy chwalili organizację turnieju i obiecali, że wrócą do Czarnego Boru za rok.
Grzech

Czytaj również

#reklama
Rozbity pod kościołem
Kamiennogórscy policjanci otrzymali 4 grudnia wiadomość o skradzionym samochodzie, który przekroczył granicę w Lubawce. Wkrótce wrak pojazdu znalazł się na murze otaczającym kościół w Kochanowie. – W Volvo paliły się jeszcze światła. W środku nikogo nie było – mówi Grzegorz Szewczyk z policji.
#AKTUALNOŚCI
0
Konkurs i akcja (galeria)
Kamiennogórski urząd miasta wspólnie ze strażakami zaprosił mieszkańców po raz drugi do udziału w konkursie „Czujka ratuje życie”. Uczestnicy mogą wygrać urządzenia do wykrywania czadu. W poniedziałek 4 grudnia mundurowi wspólnie z urzędnikami rozdawali w okolicach placu Grunwaldzkiego ankiety i broszury dotyczące akcji.
#RÓŻNE
0
Superszybkie u nas?
Polski i czeski rząd przymierza się do budowy kolei dużej prędkości na naszym terenie!
#AKTUALNOŚCI
2
Będzie galeria
Ciekawe kulturalne wieści od naszych sąsiadów. W budynku dawnego kościoła ewangelickiego w Bolkowie powstaje Galeria Historyczno-Artystyczna „Ars et historia”.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama