DO GÓRY
#reklama

Twierdza Grzędy trzyma się mocno (galeria)


     
    Udostępnij

W niedzielę w Grzędach rozegrano zaległy mecz jeleniogórskiej klasy B miejscowej Husarii i Lesku Sędzisław. Po 90 minutach był wynik 4:2 (0:1). Przyjezdni mieli wiele pretensji do pracy sędziego głównego. Arbiter nie uznał m.in. gola Kielara.

Pierwsza połowa toczyła się przy lekkiej przewadze Lesku. Blisko zdobyczy bramkowej byli – Główczyk, Urbański i Homoncik. W 8. minucie Gromala uratował swój zespół od straty gola, wybijając piłkę z linii bramkowej po uderzeniu Kuliga. Dla gospodarzy bramki mógł zdobyć Malinka. W 35. minucie kapitalną i celną główką po rzucie rożnym popisał się Kielar (na zdjęciu) i zrobiło się 0:1.
Po przerwie miejscowi grali bardzo ostro i polowali na nogi rywali. Bramki dla miejscowych zdobyli Wyrostek, Jędrzejczyk i dwie Malinka. Ekipa Lesku wyrównała wynik na 2:2 po strzale Dulaka z „wapna”. Przyjezdni jeszcze w 90.minucie wykonywali rzut karny, jednak pomocnik Lesku tym razem się nie popisał. Wcześniej arbiter nie uznał bramki Kielara.
Husaria: Ogar – Kois, Kosek, Wodziak, Kędroń – Wyrostek, Chyliński, Głąb, Drop (60’ Jędrzejczyk) – Malinka, Kulig.
Lesk: Oron – Gromala, Homoncik, Kaczmarczyk, Otocki – Dulak, Bartków, Rachwalski, Główczyk – Kielar, Urbański.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Najlepsza Prawda
W sobotę w mieroszowskim Pubie Pod Zielonym Kotem na trasie Punks’ Not Dead Tour 2018 zaprezentowały się trzy kapele – Anti Humans z Wałbrzycha oraz wrocławskie Prawda i Sedes.
#KULTURA
0
Walkower dla Skalnika
Wczoraj miał się dobyć w Czarnym Borze zaległy mecz pomiędzy miejscowym Skalnikiem a Sezalem 2 Janiszów. Niestety drużyna gości nie przyjechała.
#SPORT
0
Łasy na paliwo i nie tylko
Podczas kontroli drogowej na terenie Kamiennej Góry zatrzymany został 25-latek z Boguszowa-Gorc. Policjanci łącznie postawili mu 17 zarzutów związanych z włamaniami do pojazdów, domów wolnostojących oraz altanek.
#AKTUALNOŚCI
0
Wycieczka do Małej Moskwy (galeria)
Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, 7 listopada katechetka z gimnazjum nr 1 w Kamiennej zorganizowała wycieczkę do Legnicy. Celem wyjazdu było poznanie historii i zabytków stolicy naszej diecezji, którą już w VIII wieku zamieszkiwali Słowianie.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Kibic
2018-11-13 09:34
No tak, ewidentnie gra pod dyktando gospodarzy...tylko skąd wzięły się trzy bramki (bo 2 bramka Kielara była strzelona prawidłowo, po meczu sędzia przyznał się do błędu) i niestrzelony karny, skoro grała tylko jedna drużyna? A co do polowania na nogi...gdyby sędzia gwizdał obiektywnie 3 zawodników Husarii nie dokończyłaby meczu...
Konrad
2018-11-13 08:18
Pan Redaktor chyba był na innym meczu.Stwierdzenie ,że Piłkarze Husarii polowali na nogi przeciwnej drużyny jest śmieszne.
Pierwsza połowa była pod dyktando drużyny Gospodarzy.Jeden błąd obrońcy spowodował utratę bramki i to było wszystko na co było stać piłkarzy Lesku.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama