DO GÓRY
#reklama

Turniej karate (patronat medialny RTI)


     
    Udostępnij

9 czerwca o godz. 10:30 w hali sportowej przy ul Hożej 5 w Mieroszowie odbędzie się Międzynarodowy Turniej Karate w ramach Dolnośląskiej Ligii Karate Shinkyokushin. Organizatorem tego wydarzenia jest Fight Club Lubawka. Patronat nad tym wydarzeniem objął burmistrz Mieroszowa - Marcin Raczyński.

Turniej skierowany jest dla dzieci i młodzieży w wieku 6-17 lat z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe. Karatecy będą rywalizowali w kategorii Kata czyli wykonywanie złożonych układów wg ściśle określonych reguł, oraz Kumite czyli walka w formule Full-Contact Karate, do 14 lat w pełnych ochraniaczach na głowę, ręce, tułów oraz nogi, powyżej 14 lat bez ochraniaczy).

Grzech

Czytaj również

#reklama
Po trzy gole w każdej połowie
Ostre strzelanie urządzili sobie w Sędzisławiu piłkarze Pub Gola, którzy pokonali po jednostronnym pojedynku 6:0 (3:0) - miejscowy Lesk.
#SPORT
0
Rowerem czy koleją?
Gmina wiejska Kamienna Góra w końcu wyłoniła wykonawcę odcinka ścieżki rowerowej. Drogi fizycznie jeszcze nie ma, a niektórzy już marzą o kolejnych. Też kosztem starej linii, tym razem do Ogorzelca. Tymczasem mieszkańcy tej wsi chcą, by kolejarze przywrócili tu ruch pociągów. To mogłoby ich wyrwać z sytuacji komunikacyjnego wykluczenia.
#AKTUALNOŚCI
5
Kura, Toperz i Język Polski zapraszają do teatru!
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu w najbliższą sobotę (19 maja) o 17:00 zaprasza na ostatnią premierę tego sezonu. „Chodź na słówko”, czyli na wesoło o języku polskim, reżyseruje Jerzy Jan Połoński.
#KULTURA
0
Filharmonicy w sakralnej przestrzeni
Filharmonia Sudecka zaprasza na kolejny koncert.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama