DO GÓRY
#reklama

Turniej deblowy


     
    Udostępnij

Jutro (9 września) do godziny 9:00 można zapisywać się na korach w Lubawce do kolejnej edycji - Otwartego Turnieju Deblowego w Tenisie Ziemnym o Puchar Stanisława Wałendzisa.

Zawodnicy z powiatu i dalszych regionów Polski mogą jutro zaprezentować swoje umiejętności w turnieju deblowy w kategorii open. Początek rywalizacji wyznaczony jest na godzinę 9:15-9:30. Oczywiście dla najlepszych przewidziane są puchary i dyplomy. Wszyscy zawodnicy skorzystają z pyszności z grilla. Oczywiście jak zawsze w Lubawce panuje przyjazna, rodzinna atmosfera, o którą dbają zawodnicy miejscowego Towarzystwa Tenisowego wraz z jej prezesem Sławomirem Szlandą. Mile widziani będą również kibice.
Grzech

Czytaj również

#reklama
Symboliczne mandaty
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska zdecydował, że Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Rolnemu Sady Dolne, które uprawia pola w Czadrowie, należą się mandaty. To pokłosie głośnej w całej Polsce sprawy smrodu i plagi much, która wybuchła po tym, jak rolny gigant zwiózł hałdy obornika w pobliżu wsi.
#AKTUALNOŚCI
0
Bez prądu (11 września)
Zobacz, gdzie w nadchodzących dniach nie będzie prądu.
#RÓŻNE
0
Nocne hałasy
Stanisław Mazurkiewicz (na zdjęciu) mieszka na ulicy Kościuszki. Mówi, że w czasie letnich imprez organizowanych nad zalewem nie może zmrużyć oka. – Szyby drżą od maksymalnego nagłośnienia podczas dyskotek – mówi nasz Czytelnik. – Spać w takim hałasie się nie da!
#AKTUALNOŚCI
5
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy A
Trzecia kolejka jeleniogórskiej klasy A, grupy I została podzielona na dwa dni. W sobotę odbędzie się tylko jedno spotkanie. Grający poniżej możliwości Czarni Przedwojów podejmą lidera KS Łomnica.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama