DO GÓRY
#reklama

Trzy rundy Kalicińskiego (z ostatniej chwili)


     
    Udostępnij

Przed chwilą swój pojedynek na 43. Gali KSW we Wrocławiu -14 kwietnia - zakończył Maciej Kaliciński (na zdjęciu), zawodnik Contendera Kamienna Góra.

Podopieczny Pawła Oleksego – 22-letni Maciej Kaliciński do tej pory na swoim koncie miał wygrane 3 zawodowe pojedynki. Niestety, dzisiaj uległ we wrocławskiej hali Stulecia - jednogłośną decyzją sędziów po 3-rundowym pojedynku – Maciejowi Kazieczko.
Miejmy nadzieję, że Kaliciński dostanie jeszcze szansę na KSW, ponieważ podpisał kontrakt na 4 walki.
Grzech

Czytaj również

#reklama
Ekshumacje w Kamiennej Górze?
W związku z pracami, jakie prowadzi w sprawie obozu zagłady Gross-Rosen Instytut Pamięci Narodowej, pojawiły się głosy, że w Kamiennej Górze mogą się odbyć ekshumacje.
#AKTUALNOŚCI
0
Krok od zwycięstwa
Dzisiaj piłkarze kamiennogórskiej Olimpii pojechali na mecz ligowy do Mirska. Ich przeciwnikiem był wyżej notowany Włókniarz. Po 90. minutach był remis 2:2 (0:2). Do przerwy dwa gole dla podopiecznych Łukasza Kraszewskiego zdobył Sochacki (na zdjęciu).
#SPORT
0
Ścieżka a S3
Wciąż nie wiadomo, kto wybuduje ścieżkę rowerową w Kamiennej Górze. Miasto unieważniło poprzedni przetarg. Nasi Czytelnicy pytają nas jednak o inne ważne ustalenia w tej sprawie.
#AKTUALNOŚCI
4
Matusik w kadrze
Dzisiaj, 13 kwietnia najlepsi polscy młodzi biatloniści zainaugurowali występy w festiwalu biatlonowym Liatoppen, który odbywa się przez trzy dni w norweskim Al. W imprezie udział bierze biatlonista Melafiru Czarny Bór – Hubert Matusik (dzisiaj w sztafecie wraz z reprezentację biało-czerwonych 7. miejsce).
#SPORT
0

Komentarze

Elevator
2018-04-17 10:36
Zanim ktokolwiek zhejtuje.. to niech znajdzie drugiego takiego człowieka który oddał się pasji i wylądował w KSW bądź na innym komputerze wydarzeniu. W tak młodym wieku.

Szacunek Maciek! Per asperq ad astra !
KTOŚ
2018-04-16 16:53
MACIEK DLA NAS I TAK JESTEŚ MISTRZEM
.
2018-04-14 22:57
Szkoda a i tak jesteś WIELKI <3

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama