Trzy punkty dla Bobra

W ostatnią niedzielę piłkarze Bobra Marciszów pojechali na mecz jeleniogórskiej klasy A do Pub Gola Jelenia Góra. Podopieczni Krzysztofa Tabaki stanęli na wysokości zadania i wywalczyli 3 punkty, wygrywając 2:0 (1:0). Bramki dla zwycięzców strzelili Kosiorowski i Dębski (przy piłce).

Coraz lepiej w rozgrywkach spisuje się beniaminek z Marciszowa. Piłkarze Bobra nie byli faworytem niedzielnego spotkania, ponieważ gospodarze są na razie wyżej notowani. W obu zespołach nie mogli wystąpić nominalni bramkarze – Sendera i Jarosz w ekipie jeleniogórzan oraz Pikus w Bobrze. Ich miejsce zajęli zawodnicy z pola – Hamowski i Kwaśnik.
Rezultat potyczki otworzył dla Bobra Kosiorowski w 38. Minucie, uderzając celnie głową. Druga bramka dla gości padła w drugiej połowie po strzale Dębskiego w 56. minucie zza pola karnego. Miejscowi mieli swoje okazje bramkowe, jednak blok defensywny z Marciszowa spisywał się bez zastrzeżeń. Ekipa Bobra mogła podnieść jeszcze wynik meczu, ale najlepszych sytuacji nie wykorzystali Lewicki i Szmajda.
Zawodnicy Bobra mają na koncie 6 „oczek” za 2 zwycięstwa.
Pub Gol: K. Hamowski - Walczak (60' Baranowicz), Kukuła, Dziedzic, Wolniewicz - Rudy, P. Hamowski, Grabski - Głowik, Gawroński.
Bóbr: Kwaśnik -, P. Malik, K. Malik, Michał Maćkowiak, Marek Maćkowiak - Lewandowski, Szmajda, Legat, Gryga (50' Lewicki) – Kosiorowski, Dębski (75' Wieczorek).

Jak? Gdzie? Kiedy? (weekend 5-7 października)
Masz dużo wolnego czasu? Zobacz, jakie atrakcje czekają na ciebie w najbliższych dniach.
0
Na co do kina? (5 – 11 października)
Nasz poradnik kinomana.
0
Pięć wygranych walk
W sobotę (29 września) odbyła się w sali sportowej ZSZiO w Kamiennej Górze I gala CFN – Contender Fight Night. Podopieczni Pawła Oleksego z Contendera Kamienna Góra wygrali 5 pojedynków.
0
Lider dalej na fali
Piłkarze lidera z Husarii Grzędy pokazali się z dobrej strony w Janowicach Wielkich, punktując spokojnie 3:1 beniaminka z Jeleniej Góry – Victorię.