Trzy „oczka” dla Lesku (galeria)

W niedzielę garstka kibiców oglądała w Czarnym Borze aż siedem bramek. Miejscowy Skalnik uległ 3:4 (1:1) ekipie Lesk Sędzisław w pojedynku jeleniogórskiej klasy B.

Już pierwsza akcja przyniosła miejscowym gola. Jego autorem został Poręba. Po tym trafieniu przebudzili się przyjezdni. Najpierw strzałów z dystansu próbowali Groń oraz K. Bartków. W 25. minucie Dulak wykorzystał kiks obrońców Skalnika i mocnym strzałem dał remis podopiecznym Rafała Jawora.
Po wznowieniu gry dużo więcej pomysłowych akcji mieli goście. Zawodnicy Lesku dorzucili kolejne 3 bramki. Ich autorami byli: Dulak i 2-krotnie K. Bartków. W 74. minucie boisko z czerwoną kartką musiał opuścić – Gromala. Gospodarze wykorzystali grę w przewadze strzelili 2 bramki. Do notesu trenera wpisali się Kois i Poręba.
Skalnik: Kudaj – Skoczeń, , Duś, Pyrdoł, M. Marczak (62’Jędrzejczyk)– Pudełko, Kois, D. Marczak (41’ Smoleń (80’ Radzikowski), M. Tobiasz – Poręba, K. Tobiasz.
Lesk: Tarnowski – Górecki, Otocki, Michałczak (9’ Niepsuj), Kozera – Groń, Gromala, Kaczmarczyk (85’ Bartków), K. Bartków – Główczyk, Dulak.

Jak oceniasz działanie strefy ekonomicznej w Kamiennej Górze?
#ankieta

Woda już bezpieczna!
Udało się usunąć niebezpieczną bakterię z rurociągu w Raszowie. Od poniedziałku woda znów jest pitna.
0
Ścieżka coraz bliżej
Wójt Patryk Straus o wspólnie ze skarbnikiem gminy Reginą Kachniarz podpisali umowę na finansowanie ścieżki rowerowej do Krzeszowa. Fakt budowy pierwszej prawdziwej trasy tego typu w powiecie, a zarazem likwidacja historycznej linii kolejowej, jest już przesądzony.
0
Dobre wyniki
Publikujemy wyniki egzaminu zawodowego techników z Kamiennej Góry. – Mamy się czym pochwalić – mówi Mariola Jaciuk, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.