DO GÓRY
#reklama

Trzy medale


     
    Udostępnij

W ostatnią niedzielę w hali Sportowo- Widowiskowej KOSiR w Kobierzycach odbył się turniej Upowszechniania Piłki Siatkowej na Dolnym Śląsku dziewcząt.

W kategorii „dwójek" najmłodsze zawodniczki AMS Mini Volley Kamienna Góra - Magdalena Lema i Antonia Olszak (uczennice klasy 2 – na zdjęciu) wywalczyły brązowe medale, grając przeciwko 4-klasistkom. Był to dla nich dopiero drugi turniej w życiu. W małym finale kamiennogórzanki wygrały z Miliczem II.
Natomiast Zosia Gotowt (klasa 4) i Inez Chmielewska (klasa 2) wygrały cały turniej bez porażki, pokonując w finale na przewagi 21:19 - Janowice Wielkie.
Nasze najstarsze siatkarki z klas szóstych: Nadia Ziętara, Eliza Maciejewska, Aleksandra Dzimidowicz, Anna Kulas i Katarzyna Pawłowska zdobyły brązowe krążki w kategorii „czwórek”, zwyciężając w pojedynku o 3. miejsce Kąty Wrocławskie. Finał należał do Milicz, który wyprzedził Malczyce. W grach trójkowych: Wanesa Poźniak, Iwona Makowska i Kinga Blicharz zajęły 10. miejsce.

Foto: AMS MIni Volley
Grzech

Czytaj również

#reklama
Kondratowicz w pierwszej dziesiątce
W ostatni dzień weekendu odbył się VII Legnica Półmaraton - XXXI Bieg Lwa Legnickiego. Pierwszy na linii mety pojawił się 35-letni Adam Putyra. Wysoką 9. lokatę zajął Łukasz Kondratowicz (na zdjęciu) z Kamiennej Góry.
#SPORT
0
Zalew do pływania?
Jeszcze nie teraz. Ale za dwa – trzy lata. Takie deklaracje padły z ust przedstawicieli firmy, która na zamówienie urzędu miasta w Kamiennej Górze zajmuje się rekultywacją zbiornika. Założenie to tyczy się jakości samej wody. Do tego zarządca obiektu musi jeszcze dopilnować wszystkich innych wymogów.
#AKTUALNOŚCI
10
Kto strzelał w Lubawce?
– Te pociski mogły kogoś zabić – mówi Krzysztof Borkowski, mieszkaniec Lubawki. Pod koniec września usłyszał strzały, które ktoś oddał ze skraju lasu w kierunku zabudowań i uczęszczanej drogi. Najpewniej byli to kłusownicy, którzy zaczaili się na sarny w trawie. Mężczyzna twierdzi, że policja zbagatelizowała sprawę. Po naszej interwencji wyjaśnienie obiecał związek łowiecki, na terenie którego doszło do incydentu.
#AKTUALNOŚCI
1
Nowy numer RTI już w kioskach!
W najnowszym RTI przeczytasz:
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama