DO GÓRY
#reklama

Trzy duety Akademii


     
    Udostępnij

Trzy duety z AMS Mini Volley Kamienna Góra (na zdjęciu) z klas czwartych wybrały się niedzielę do Milicza na I turniej eliminacyjny Kinder + Sport. Pierwsza drużyna wywalczyła wysokie 5. miejsce, druga była 19, natomiast trzecia 33.

Do rozgrywek przystąpiły 44 drużyny z Dolnego Śląska. Turniej trwał 6 godzin. Pierwszy zespół Mini Voleya (Jakub Borkowski, Aleksander Kocoń)
przez rozgrywki grupowe przeszedł jak burza, wygrywając wszystkie 5 spotkań z: (15:11 z UKPS Lubin I, 15:3 „Dwójką” Milicz III, 15:6 UKPS Lubin II, 15:6 AZS Wrocław VI i 15:7 Oławę I. W pierwszej grze nasi zawodnicy pokonali m.in.: późniejszego zwycięzcę całej imprezy - UKPS Lubin I. Druga pozycję wywalczył zespół Korala I Wrocław, a na najniższym stopniu podium stanął pierwszy zespół wrocławskiej Gwardii. Potem zaczęły się „lekkie schody”, ale ostatecznie nasz duet zajął 5.miejsce.
Druga nasza ekipa (Eryk Nowak, Kacper Zawiłowicz)
do pierwszego meczu podeszła dość nerwowo i uległa drużynie z Wałbrzycha, co nie pozwoliło im awansować do gry o miejsca I-XVI. Przy 2 wygranych i 2 porażkach zabrakło pechowo tylko 1 punktu. Po wielu stoczonych bojach uplasowali się na 19. miejscu. Trzeci zespół (Kamil Nackowski, Wiktor Lorek, Jakub Plasło) sklasyfikowany został na 33. miejscu.


Grzech

Czytaj również

#reklama
Księstwo pachnące piernikiem
Jeżeli nie możecie doczekać się tłustego czwartku, już dziś możecie pofolgować swoim zachciankom w wigilię słodkich zapustów. Okazja jest doskonała!
#RÓŻNE
0
Przepraszam, dziękuję, proszę
Te słowa zna każdy. Ale wato przypominać o ich używaniu! Kamiennogórskie Centrum Kultury zaprasza całe rodziny na kolejny spektakl familijny na ten temat.
#KULTURA
0
Udany semestr (galeria)
Za taki ostatnie pół roku spędzone w szkole mogą uznać uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, którzy podczas wtorkowego apelu otrzymali gratulacje za wyniki osiągnięte w ostatnim czasie. Podsumowanie pierwszego semestru to tradycja w szkole. To również dobra motywacja do zawalczenia o jeszcze lepsze oceny i osiągnięcia na świadectwie.
#AKTUALNOŚCI
0
Wymiana na bis
Po sukcesie pierwszej edycji gminnego „swap party” w grudniu ubiegłego roku Gminne Centrum Biblioteczni-Kulturalne w Pisarzowicach zaprasza na drugą odsłonę tej nietypowej imprezy.
#RÓŻNE
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama