Trzy ciosy w końcówce (galeria)

W Czadrowie miejscowa Victoria podejmowała w potyczce ligowej – Amfibolit Leszczyniec. Piorunująca była końcówka boju, której miejscowi zadali trzy ciosy. Po 90 minutach było 4:1.

Pierwszy groźny strzał pojedynku oddał Łukasz Wąsko, jednak strzelił w sam środek bramki. Chwilę później pod drugą bramką 100-procentową okazję zmarnował Bury, który przegrał potyczkę z J. Morawskim.
W 18.minucie do bramki miejscowych trafił Leśniak (na zdjęciu, nr 8). Potem dogodne okazje zmarnowali: Janur, Leśniaka i Szymaniak. Trzydziesta czwarta minuta okazała się szczęśliwa dla gospodarzy. Celnie do siatki gości trafił Orszulak.
Po wznowieniu gry drużyna Amfibolitu zmarnowała trzy 100-procentowe okazje: Leja, Leśniak i Janur. Miejscowi przetrwali napór gości i sami zdobyli3 bramki. Ich autorami zostali: Orszulak, Stefański i Tomasz Kiełbasa.
Gospodarze zaprezentowali się w nowych strojach ufundowanych przez Sylwestra Gajo – byłego piłkarza Victorii, które okazały się bardzo szczęśliwe.
Victoria: Czepielewicz – Urbanowicz, Skrzypiec (67’ Sochacki), Idek, Szymaniak (75’ M. Kiełbasa) – Czoch, Bury, Stefański, T. Kiełbasa – Siwiński (63’ Paździor), Orszulak.
Amfibolit: J. Morawski – J. Ciszek, Furtak, Wielosik, Waśko – Bieniek, Ł. Ciszek (46’ A. Morawski), Bijak, Janur – Leśniak, Leja.

Czy wakacje w regionie uważasz za udane?