DO GÓRY
#reklama

Trening Sudetów


     
    Udostępnij

Jutro, tj 7 lutego KS Sudety Kamienna Góra zaprasza na trening siatkówki dziewczynki z roczników 2004 (klasy 7) i 2005 (klasy 6). Inauguracyjne spotkanie odbędzie w sali gimnastycznej kamiennogórskiego ZSO przy ul. Słonecznej o godzinie 17:00.

Chętna młodzież z miasta i powiatu (młodziczki), która chce rozpocząć zajęcia w reaktywowanym klubie powinna zabrać ze sobą sprzęt sportowy. Trening potrwa do godziny 18:30. W miesiącu lutym treningi odbywać się będą raz w tygodniu.
Chłopcy ćwiczą (roczniki 2004,2005) w piątki od godziny 17:30 do 19:00.
Grzech

Czytaj również

#reklama
Dwa gole w bramce Kwarcu (galeria)
W niedzielę w pojedynku sparingowym starły się A-klasowe drużyny – Victorii Czadrów i Kwarcu Pisarzowice. Mecz był toczony w żywym tempie. Gospodarze okazali się lepsi o dwie bramki. Ich autorami zostali – Stepko i Siwiński.
#SPORT
0
Kaliciński w Świdnicy
W ubiegłym tygodniu zawodnik Contendera Kamienna Góra – Maciej Kaliciński (na zdjęciu, walczy z prawej strony) gościnnie w Świdnicy wziął udział w treningu w zaprzyjaźnionym klubie Saiyan Gold Team.
#SPORT
0
Mroźna noc
Za nami wyjątkowo mroźna noc. Termometry w regionie pokazały nawet do -18 C. Portale prognostyczne zapowiadają jednak wzrost temperatury.
#RÓŻNE
0
Mandat zbliżeniowy
Policjanci w województwie dostali terminale płatnicze. Teraz kary za wykroczenia będzie można zapłacić kartą lub BLIK-iem. – To duże udogodnienie, także dla obcokrajowców – wyjaśnia Grzegorz Szewczyk z kamiennogórskiej komendy.
#AKTUALNOŚCI
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama