Szok w Sędzisławiu (galeria)

Gospodarze - Lesk Sędzisław byli murowanym faworytem pojedynku z autsajderem Dragonem Miszkowice. Niestety podopieczni Edwarda Tasiora pokazali, że potrafią się postawić wyżej notowanemu zespołowi, wygrywając 3:2 (3:0).

Podopieczni Edwarda Tasiora z Dragona byli pod sporą presją, ponieważ mieli za sobą 2 porażki z rzędu, lecz stanęli na wysokości zadania i starcie z Leskiem rozstrzygnęli jeszcze w pierwszej połowie. Miejscowi mieli przewagę w posiadaniu piłki, jednak przyjezdni nastawili się na kontrataki. Już do przerwy było 0:3. Na listę strzelców wpisali się: Sałdyński, Mróz i Postrożny.
W 61. minucie aktywny Górecki trafił w bramkarza, a piłka wylądowała w bramce gości (1:3). Potem jeszcze strzałów na bramkę ekipy Miszkowic próbowali Górecki i Groń. Dopiero w doliczonym czasie gry rozmiary porażki zmniejszył na 2:3 - Kielar. To mega sensacja.
Lesk: Niepsuj –Jawor, Otocki, Gromala, Michałczak – Rachwalski, Kaczmarczyk (51’Sporek), Górecki, Groń – Kielar, Długosz.
Dragon: A. Jasnos – G. Jasnos, Kruczek, Motak, Rogas (68’ Gawenda) – Herbut, Janiszewski, Król, Mróz – Postrożny, Sałdyński (77’ Stołpiec).

Plantacja za 140 tys. zł!
Nawet 10 lat więzienia grozi mężczyźnie, który w Janowicach Wielkich miał plantację ziela marihuany.
2
Bóbr zatopił Łomnicę
Drużyna Bobra Marciszów w trzeciej kolejce spotkań jeleniogórskiej klasy A rozbiła 3:0 (1:0) typowanego przed sezonem na jednego z faworytów do awansu – KS Łomnicę. Gole dla beniaminka strzelili Dębski i Kwaśnik.
0
Komplet „oczek” dla gospodarzy
Pojedynek dwóch Victorii – jeleniogórskiej i czadrowskiej został rozegrany w Janowicach Wielkich. Beniaminek jeleniogórskiej klasy A – Victoria Jelenia Góra pokonała 3:1 (1:0) spadkowicza - Victorię z Czadrowa.
1
Czerwone kartki
Beniaminek jeleniogórskiej klasy A – Pub Gol Jelenia Góra pokonał w niedzielę 3:2 (1:1) ekipę Czarnych Przedwojów. Dwie bramki dla gości uzyskał Sondej. Czerwone kartki ujrzeli Piotr Migacz i Tomasz Pietrzykowski.