DO GÓRY
#reklama

Sześć bramek w sieci Amfibolitu


     
    Udostępnij

Przed niedzielnym pojedynkiem drużyny KS-u i Amfibolitu Leszczyniec dzieliło 12 „oczek”. Na ciężkim terenie w Łomnicy beniaminek wyłapał bagaż 6 bramek. Do przerwy było 2:0. Czerwoną kartką upomniany został obrońca gości - Furtak.

Przyjezdni w Łomnicy musieli radzić sobie bez obu bramkarzy – Płodzienia i J. Morawskiego. Również z innych względów nie mogli zagrać - Leja i Kosal.
Tylko 7. minut czekali miejscowi kibice na inauguracyjna bramkę. Do notesu trenera wpisał się Kucharczyk. Czternaście minut później pokazał się bramkostrzelny Kaszuba.
Piorunująco w drugą część gry weszli gospodarze, którzy w 46. minucie podnieśli wynik na 3:0 za sprawą Klimka. W 70. minucie czerwonym kartonikiem upomniany został doświadczony obrońca i musiał opuścić plac gry. Osłabiony Amfibolit przyjął jeszcze trzy trafienia. Pierwsze było dziełem Wosia, któremu asystował Krupa w 75. minucie - dwa ostatnie ciosy przyjezdnym zadał wszędobylski Kaszuba w 80. i 88. minucie potyczki.
Po tej porażce zespół z Leszczyńca zajmuje 10. miejsce w lidze z 9 pkt na koncie. Prowadzi Piast Bolków z 28 „oczkami”. W następnej kolejce zawodnicy Amfibolitu podejmą mocną Lechię Piechowice. Zespół Marcina Ramskiego zajmuje 5. miejsce ligowej tabeli.
KS: Szaciłło - Sowa, Kucharczyk, Klimek (62' Maran), Aleksiejew - Bytnar, Habasiński (75' Woś), Kaszuba, Kostka (70' Krupa) - Przywara, Ślusarczyk.
Amfibolit: J. Ciszek - Ł. Ciszek (60' A. Ciszek), Furtak, Morawski, Janur - K. Leśniak, Łyczek, Bijak, Waśko - Wielosik A. Leśniak.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Kamiennogórski ślad
W środę 15 listopada obchodzimy 155. lecie urodzin noblisty Gerharta Hauptmanna. Pisarz urodził się w Szczawnie-Zdroju, a dorosłe życie spędził w Jagniątkowie w Jeleniej Górze. Jest w biografii jego rodziny jednak również kamiennogórski akcent.
#RÓŻNE
0
Święto Niepodległości
W sobotę 11 listopada o godz. 15.00 w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbędzie się wieczór patriotyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
#AKTUALNOŚCI
0
Wygrana dla trenera
Dużo ostatnio działo się w obozie kowarskiej Olimpii. Nastąpiła zmiana na stanowisku trenera – nieżyjącego Aliksa Karlinsa zastąpił Adrian Szczurek. Wygraną 4:0 (0:0) nad Stalą Chocianów zarówno piłkarze jak i zarząd klubu zadedykowali Łotyszowi.
#SPORT
0
Klęska Płomyka (galeria)
Piłkarze Skalnika Czarny Bór w ostatnią niedzielę rozbili w pył 7:0 (3:0) znacznie osłabioną ekipę Płomyka Borówno w pojedynku jeleniogórskiej klasy B. Ojcami sukcesu zostali najstarsi w ekipie miejscowych – Poręba (na zdjęciu, przy piłce), Pyrdoł i Duś.
#SPORT
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama