DO GÓRY

Stanek pokazał klasę


     
    Udostępnij

Na przełomie sierpnia i września w hali KS Korona oraz w Parku Bednarskiego w Krakowie odbyły się XVII Mistrzostwa Polski w popularnej zośce, a na zachodzie znane jako footbag (wyczynowa odmiana polegająca na żonglowaniu nogami - czyli łapaniu i wyrzucaniu specjalnie szytego woreczka). Tytuł mistrza Polski wywalczył w klasyfikacji generalnej – overall - Arkadiusz Stanek (na zdjęciu z pucharem za MP) z Ogorzelca.

Najlepsi zośkarze z całej Polski przyjechali do Lublina zaprezentować swoje najlepsze tricki i pokazać publiczności bardzo wysokie umiejętności indywidualne. Wśród najlepszych był jak zwykle Arkadiusz Stanek – wielokrotny medalista MP oraz Europy. Nasz zawodnik w tych mistrzostwach zdobył tytuł mistrza Polski w klasyfikacji generalnej - overall. Na to składały się następujące konkurencje – Sick 3 - 1 miejsce, Battle - 2 miejsce, routine - 4 miejsce, request contest - 4 miejsce. Pozostałe krążki do domów zawiozą – Paweł Nowak z Jaworzna i Jakub Mościszewski z Rzeszowa.
Więcej szczegółów w dzisiejszym papierowym wydaniu RTI
Grzech

Czytaj również

#reklama
Wykonawcy S3 wybrani
Wczoraj (12 września) GDDKiA poinformowała o wyborze wykonawców dwóch odcinków S3 – z Bolkowa do Kamiennej Góry oraz z Kamiennej Góry do granicy państwa.
#AKTUALNOŚCI
1
Dlaczego burmistrz skłamał?
Dwa tygodnie temu burmistrz Krzysztof Świątek zwołał konferencję prasową. Jej tematem były miejskie inwestycje, a przede wszystkim powody, dla których się opóźniają. Opóźniony i to mocno, jest remont Centrum Kultury.
#AKTUALNOŚCI
7
Nowy numer RTI już w kioskach!
W najnowszym RTI przeczytasz:
#AKTUALNOŚCI
0
Szok w Sędzisławiu (galeria)
Gospodarze - Lesk Sędzisław byli murowanym faworytem pojedynku z autsajderem Dragonem Miszkowice. Niestety podopieczni Edwarda Tasiora pokazali, że potrafią się postawić wyżej notowanemu zespołowi, wygrywając 3:2 (3:0).
#SPORT
1

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.



#reklama
#reklama
#reklama
#reklama