DO GÓRY
#reklama

Sroga lekcja futbolu


     
    Udostępnij

Pierwszy zespół Olimpii Kamienna Góra pojechał mecz ligowy do innego beniaminka – Odry. Podopieczni Łukasza Kraszewskiego miło nie będą wspominać wyjazdu do Ścinawy. Gospodarze wygrał spokojnie 5:1 (2:0). Na dodatek miejscowi nie wykorzystali trzech rzutów karnych – dwa obronił Damian Powiertowski, a raz był słupek.

Na boisku od pierwszego gwizdka panowali gospodarze. Nasz golkiper pierwszy raz skapitulował w 13. minucie po strzale Lichwy. Następna bramka padła w 26. minucie, kiedy Srebrniak znalazł sposób na bramkarza. Następnie miejscowi wykonywali dwa rzuty karne. Jeden trafił w słupek, a przy drugim kapitalnie spisał się Damian Powiertowski.
Trener gości Tomasz Wołoch w drugiej połowie wypuścił na murawę rezerwy. Najpierw w 50. minucie Łatka niefortunnie skierował piłkę do własnej siatki i było 3:0. Na chwilę radości w nasze serca wlał Sochacki, który zmniejszył rezultat na 3:1. Dalej już jednak strzelali tylko miejscowi. Autorami kolejnych goli byli Boguń w 66 oraz Marcin Cichuta w 77. minucie. Miejscowi zmarnowali jeszcze trzeci rzut karny.
Odra: Łach – Długosz (62’ D. Cichuta), Srebrniak (46’ Piechuta), Karpiński, Boguń – M. Cichuta (67’ Maruciński), Lichwa (53’ Rytkowski), Łodej (55’ Dudka), Pyzio – Seta, Smolny (75’ Trawka).
Olimpia: D. Powiertowski – Masiel, Kraszewski, K. Zasada, Łatka – Hadała (80’ Kwaśniewski), Rosłan (70’ Młodziński), Sochacki, Filip (46’ Buda) – Wieczorek (68’ J. Zasada), Duda.

Grzech

Czytaj również

#reklama
Bramki po przerwie (galeria)
W ostatnią niedzielę piłkarze rezerw kamiennogórskiej Olimpii podejmowali w pojedynku ligowym Budowlanych Wojcieszów. Goście wysoko zawiesili poprzeczkę i po 90 minutach gry był remis 2:2 (0:0).
#SPORT
0
Cicha i oszczędna
Pierwsza hybryda w Polsce do wywożenia śmieci jeździ ulicami Kamiennej Góry i Lubawki. Dociera w miejsca kręte i wąskie. Nowoczesne auto zakupiła spółka Sanikom. Prezes zarządu Andrzej Wojdyła nie wyklucza, że w firmie pojawi się ich więcej.
#AKTUALNOŚCI
1
Weekend z klasyką
W Kamiennej Górze odbędą się trzy ciekawe koncerty.
#KULTURA
0
Śledztwo w sprawie obozu
Instytut Pamięci Narodowej wszczął śledztwo w sprawie zbrodni popełnionych w niemieckim obozie Gross Rosen. Chodzi również o mordy dokonane w filiach. Śledczy chcą ustalić pełną listę ofiar ale też pociągnąć do odpowiedzialności żyjących wciąż sprawców zbrodni.
#AKTUALNOŚCI
3

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama