DO GÓRY
#reklama

Srebro w dwójkach


     
    Udostępnij

W sobotę, 9 grudnia w Miliczu odbył się 5. turniej minisiatkówki – „dwójek”, „trójek” i „czwórek” w ramach Programu Upowszechniania Piłki Siatkowej organizowanym przez Impel Wrocław ze szkół podstawowych. Medale nie po raz pierwszy wywalczyły kamiennogórzanki z AMS Mini Volley – Inez Chmielewska (na zdjęciu z lewej) oraz Zosia Gotowt.

Najmłodsze kamiennogórzanki – Chmielewska (uczennica I klasy) i Gotowt (III klasa) rywalizowały z 20 najlepszymi duetami 4-klasistów z Dolnego Śląska. Podopieczne Daniela Gontko oraz Marcina Bieńkowskiego grały jak w transie, gromiąc kolejne ekipy w turnieju. Dopiero w finale po bardzo zaciętej grze uległy na przewagi 14:16 dużo starszej drużynie z Miękini. Brązowe krążki przypadły Janowicom Wielkim.
Nasza „trójka” - Nadia Ziętara, Eliza Maciejewska i Nadia Misan weszła do półfinałów. Niestety w nim uległa na przewagi 14:16 późniejszym zwyciężczyniom – Echu Twardogóra. W małym finale ekipa Mini Volleya nie sprostała Miliczowi II, przegrywając 14:16.
Szóstoklasistki z „jedynki” i „dwójki”: Oliwia Bieńkowska, Alicja Antoszczak, Amelia Lembowicz, Laura Ćwiklak oraz debiutantka - Aleksandra Frank zdobyły 5. pozycję w stawce 9 zespołów. Siatkarki Mini Volleya wygrały m.in. z 2 ekipą turnieju - Echem Twardogóra. W pojedynku o 5. lokatę nasze sportsmenki pokonały Miękinię.

Foto: Mini Volley
Grzech

Czytaj również

#reklama
Dwóch nietrzeźwych
Kamiennogórscy policjanci brali 11 grudnia udział w akcji skierowanej przeciwko pijanym kierowcom. Na niemal 400 przebadanych alkomatem dwóch było pod wpływem alkoholu.
#AKTUALNOŚCI
0
Jarmark wcześniej
Tradycyjny kamiennogórski jarmark staroci i osobliwości odbędzie się już 16 grudnia.
#RÓŻNE
0
Deklaracja Sudecka podpisana
Niemal stu samorządowców z południowej części województwa dolnośląskiego, a także władze wojewódzkie, parlamentarzyści i przedstawiciele środowiska naukowego spotkali się w poniedziałek, 11 grudnia we Wleniu w celu podpisania dokumentu potwierdzającego akces samorządów, które reprezentują do projektu Sudety 2030. Kamienną Górę reprezentował burmistrz Krzysztof Światek.
#AKTUALNOŚCI
0
Śledztwo w lesie
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza na spektakl „Kapelusz Pani Wrony” w reżyserii Laury Słabińskiej. Przedstawienie dedykowane jest dzieciom w wieku 4+.
#KULTURA
0

Komentarze

Brak komentarzy.

Bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Dodaj komentarz

Komentarze są moderowane. Przed publikacją komentarz musi zostać zaakceptowany przez administratora.#reklama
#reklama
#reklama
#reklama