Sprawiedliwy rezultat (galeria)

Dzisiaj piłkarze Włókniarza Chełmsko Śląskie stoczyli ciekawy i wyrównany pojedynek z Kwarcem Pisarzowice. Po 90 minutach był remis 1:1 (1:1). Autorami goli byli Łukasz Łukasik i Niepielski. Bohaterem gości był bez wątpienia bramkarz Migacz, który obronił jak w transie kilka groźnych strzałów miejscowych.

Pierwsze dziesięć minut to dominacja miejscowych, ale to przyjezdni wyszli na niespodziewane prowadzenie. Kamil Duda oddał strzał na bramkę gospodarzy – Stawarz „wypluł” piłkę przed siebie, a z prezentu skorzystał Łukasz Łukasik. Niestety w 15.minucie groźnej kontuzji kolana doznał Przemek Duda i musiał opuścić boisko. W 36. minucie sędzia dopatrzył się faulu gości przed polem karnym. Piłkę ustawił na 22. metrze Niepielski i Migacz był bezradny. Dwie minuty później golkiper gości fantastycznie wybronił potężną bombę Lewandowskiego w samo okienko.
W 67.minucie arbiter liniowy zaspał i puścił 2-metrowego spalonego, a po chwili Zarzycki zdaniem „sprawiedliwych” faulował wychodzącego na czystą pozycję Kiełbasę. Arbiter wskazał na „wapno”. Niestety dla gospodarzy Niepielski pomylił się „11” metrów.
Włókniarz: Stawarz - Niepielski, Ziembicki, Zając, Lewandowski - Borys (78' Lewczuk), Chrzanowski (46' Sztejkowski), Wójtów, Zeman (64' Falkowski) – Wieczorkiewicz, Kiełbasa (81' Jała).
Kwarc: Migacz – M. Łukasik (61' Frączkowski), Zbożeń, Zarzycki, Siejka - Łepski (83' Olszak), Glinkiewicz (87' Potoniec), P. Duda (16' Wowk), Hadała (72' Dudzik) – Ł. Łukasik, K. Duda.

Czy jesteś zadowolony z jakości powietrza w Twojej miejscowości?
#ankieta

Kamiennogórski ślad
W środę 15 listopada obchodzimy 155. lecie urodzin noblisty Gerharta Hauptmanna. Pisarz urodził się w Szczawnie-Zdroju, a dorosłe życie spędził w Jagniątkowie w Jeleniej Górze. Jest w biografii jego rodziny jednak również kamiennogórski akcent.
0
3 za 3
Warto w czwartek 9 listopada wybrać się do Wałbrzycha. Tamtejsza atrakcja – Stara Kopalnia, czyli centrum nauki i sztuki zorganizowane w dawnej kopalni Julia – obchodzi 3. urodziny.
0
Lider skuteczny w drugiej połowie (galeria)
Juniorzy kamiennogórskiej Olimpii w ostatnim pojedynku klasy okręgowej pokonali 3:0 rówieśników z Nysy Zgorzelec. Łupem bramkowym podzielili się Bijak (na zdjęciu przy piłce) i Wilczak.
1
Zapowiedź jeleniogórskiej klasy B
Dzisiaj na 6 boiskach zostanie rozegrana kolejna runda jeleniogórskiej klasy B, grupy I. Lider Pub Gol zagra Karpnikach z miejscowym Potokiem, a wicelider Bóbr Marciszów gościć będzie Orły z Lipienica.